200 TL tıraş makinesi önerisi

madlyn

Hectopat
Merhaba, kuaförlerin ense alırken kullandığı ucu düz tıraş makinelerinden almak istiyorum. Dairesel 3 başlıklı makinelerden evde var ama tahriş ediyor. Ucu düz olanlardan istiyorum. Bütçem ₺200.
Ne önerirsiniz? Bu tarz bir makine alırken nelere dikkat etmemiz gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şu modelden var. Ense tıraşı için uygun olur. Tüm vücut ve sakal için de kullanabilirsin. Sakalları bir önceki gün jiletle tıraş olmuş gibi kısa kesebiliyor.

Linki modeli göstermek için örnek olsun diye koydum, satıcı hakkında bilgim yok.

Bende şu modelden var. Ense tıraşı için uygun olur. Tüm vücut ve sakal için de kullanabilirsin. Sakalları bir önceki gün jiletle tıraş olmuş gibi kısa kesebiliyor.

Linki modeli göstermek için örnek olsun diye koydum, satıcı hakkında bilgim yok.
Kaç saatte şarj oluyor? Memnun musunuz? İçinde farklı taraklar var mı?

Şarjı hiç tam bitmedi. Ama 1-2 saatte standart bir şarj aleti ile şarj olur diye tahmin ediyorum. Standart Micro USB girişi var. İki boy tarağı vardı sanırım. Ama tarakları hiç kullanmadım. Philips'in benzer bir ürünü var, onun muadili işte bu da.

Powertec'in hangi modeli hocam? Neye dikkat etmeliyim alırken?
J-90 modelini kullanıyor o. En ucuz olduğu için o modeli almış. Yanında 3 tane başlığı da varmış.

Tr-3200 gibi modelleri de baya sevilmiş. Yorumlarına bakarak almanı öneririm. Her modeli nasıldır bilmiyorum maalesef.

Geri
Yukarı