Tıraş Makinesi Önerisi

chkabo

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Başlıktan da anlayacağınız üzere yeni tıraş makinesi almayı planlıyorum. Sakallarımı genellikle hafif kirli sakal veya kirli sakal modelinde kesiyorum. Bugün birazcık baktım ve Braun BT5240 bana sıcak geldi. Hem kaç numarayla keseceğini direkt olarak seçebiliyorsun ve başlıkları tek tek takıp çıkarmıyorsun hem de motoru güçlü sakalları çekmiyormuş. Kullandığınız veya kullanmakta olduğunuz bir ürün var mı? Önerileriniz neler?

Daha yeni kullandım hatta.
Memnunum, bir sıkıntısı yok. İncelemem yukarıda bakabilirsin.

Fazla vermeye gerek yok diye düşünüyorum, hafif kirli kesiyor. TR 258
İlk başlarda ben de bu şekilde yaklaşmıştım. CVS markasının bir ürününü almıştım. Ancak bir süre sonra sakalımı çekmeye başladığını fark ettim. Alacağım zaman 1-2 sene sonrasında da sorunsuz kullanabileceğim bir ürün arıyorum.

Goldmaster'ın GM-8104 model numaralı tıraş makinesini kullanıyorum gayet memnunum bi bakın isterseniz. 4 farklı tıraş başlığı ve 4 farklı tarağı var. Hem saç hemde sakalda başarılı bence.

Daha yeni kullandım hatta.
Memnunum, bir sıkıntısı yok. İncelemem yukarıda bakabilirsin.
Bu ürün de aklımdaydı. İkisi arasında git gel yapıyordum. Birisinde karar kılmıştım ancak bir de siz söyleyince tekrardan düşünmeye başladım. Detaylıca düşüneceğim hocam teşekkürler.
Detaylı bir şekilde inceleyeceğim hocam, teşekkürler.
Goldmaster'ın GM-8104 model numaralı tıraş makinesini kullanıyorum gayet memnunum bi bakın isterseniz. 4 farklı tıraş başlığı ve 4 farklı tarağı var. Hem saç hemde sakalda başarılı bence.
İlginiz için teşekkürler hocam, inceleyeceğim.
Buna benzer bir ürün kullandım ancak yeterli verim alamadım.

Bu ürün de aklımdaydı. İkisi arasında git gel yapıyordum. Birisinde karar kılmıştım ancak bir de siz söyleyince tekrar düşünmeye başladım. Detaylıca düşüneceğim hocam teşekkürler.

Attığın ürüne alırken bende bakmıştım ama başlık sayısı falan yetersiz geldi, bu yüzden fakir aldım. Ayrıca hem kablolu hem şarjlı kullanım imkanı sunması en büyük etkenlerdendi. 2-3 saat falan rahat götürüyor. Braun nasıl bilmiyorum.

Attığın ürüne alırken bende bakmıştım ama başlık sayısı falan yetersiz geldi, bu yüzden fakir aldım. Ayrıca hem kablolu hem şarjlı kullanım imkanı sunması en büyük etkenlerdendi. 2-3 saat falan rahat götürüyor. Braun nasıl bilmiyorum.
Evet, haklısınız. Sizin önerdiğiniz üründe daha fazla başlık var. Bu beni açıkçası cezbetti. Ama Braun'un, başlık takmak yerine direkt makine üzerinden mm kesimlerini ayarlayabilmek de benim çok hoşuma gitti. Kararsız kaldım.

Geri
Yukarı