Tıraş makinesi önerisi

SebinLi028

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Aşağıdaki görülen ürünlerden birini veya siz değerli Technopat üyelerinin önerebileceği bir ürün almak istiyorum. Almak istediğim ürün ilk sıradaki Goldmaster gibi bir ürün olsa yeterli benim için ama Gilette çok tanınan bir marka arasında da fiyat farkları da var. Açıkça söylemek gerekirse kararsız kaldım. :)

GOLDMASTER GHT-7112 ELVIS TRAŞ MAKİNESİ (74,90 TL)
gld.jpg

GILLETTE FUSION PROGLIDE STYLER TRIMMER TIRAŞ MAKİNESİ (48,99 TL)
gltf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Alırken makine ağzının büyük olmasına dikkat et. Ne kadar büyükse o kadar rahat kesiyorsun. İki marka da gayet güzel. Gilette almanı öneririm.

Philips 5000 Serisi Multigroom QG3371/16 Erkek Bakım Seti 8i Bir Arada (174,90 TL)
philips5000.jpg

Bu üründe aklımı karıştırmıyor değil 1 saatte tam şarj olup 50 dk kullanma hepsiburada da alsammı almasammı karar veremedim hoşumada gitti

Herkese teşekkürler ürünü aldım. :D

Böyle entel dantel şeylerden uzak dur çabuk bozuluyor :) Mümkünse en kalas görünen modeli tercih et.
Eğer bir modele karar kılıp alırsan da mutlaka deneyimlerini paylaş, ben de sürekli alt kattan alıyordum tıraş makinesini, bize de inanılmaz lazım bir alet.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı