Tıraş makinesi önerisi

Merhaba arkadaşlar. Sakalım yeni yeni diken gibi çıkıyor. Jilet vurmak istemiyorum. Fazla pahalı olmayan traş makinesi önerir misiniz?

Ayriyetten Dingling RF-607 - Hepsiburada.com nasıldır?
Çöp, insanın en önemli bölgelerinden biri yüzüdür. Bu konuda daha hassasiyet içinde olmalısın.

Veya Philips One Blade öneririm. Hem yüzle temasında incitmeme ve tahriş bakımından. Sağlam olmasıda önemli.

Hahaha, o nasıl bir marka adı, Dingling. Aklıma şu video geldi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben olsam onu tercih etmezdim. Güzel indirimlerle ondan daha iyi bir makineyi en azından 100TL altına bulabilirsiniz.

İyi bir ürüne benzemiyor. İleride şarj olmama, kesmeme, keserken acı verme gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yüzünüzü seviyorsanız, para biriktirip Philips MG7720 veya MG7710 alın. Sakala ek olarak, saç ve vücut kıllarınızı da kesmenize olanak sağlayan başlıkları mevcut. Kendim de birkaç aydır kullanmaktayım ve çok memnunum. Daha önce birkaç adet makine ile kötü tecrübelerim oldu. Şu ana kadar aldığım en iyi cihaz diyebilirim. Uzun yıllar boyunca kullanacağım gibi gözüküyor.

Merhaba arkadaşlar. Sakalım yeni yeni diken gibi çıkıyor. Jilet vurmak istemiyorum. Fazla pahalı olmayan traş makinesi önerir misiniz?

Ayriyetten Dingling RF-607 - Hepsiburada.com nasıldır?

benden bir büyük tavsiyesi : geleneksel ıslak tıraş olmayi öğren arkadasim. jilet veya tiras makinasi ayni etkiyi yapacaktir,sakallarin gurlesecek zamanla. kartuslu tiras bicaklari veya tıraş makineleri cildini kurutur, tahris eder. ileride biktirir seni. ille makine istiyosan Panasonic makineleri tavsiye ederim ama guzel geleneksel tıraş ömür boyu rahat ettirir

İyi bir ürüne benzemiyor. İleride şarj olmama, kesmeme, keserken acı verme gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yüzünüzü seviyorsanız, para biriktirip Philips MG7720 veya MG7710 alın. Sakala ek olarak, saç ve vücut kıllarınızı da kesmenize olanak sağlayan başlıkları mevcut. Kendim de birkaç aydır kullanmaktayım ve çok memnunum. Daha önce birkaç adet makine ile kötü tecrübelerim oldu. Şu ana kadar aldığım en iyi cihaz diyebilirim. Uzun yıllar boyunca kullanacağım gibi gözüküyor.

Philips MG7720'yi biz de uzun süredir kullanıyoruz. Memnunuz.

Merhaba;

Eğer jilete yakın sıfır kesim istiyorsan aşağıdaki ürünü kesinlikle önerebilirim.

BİZZAT kullanıyorum tavsiye ederim. Özellikle köpük ile kullanınca 5dk'da jilet gibi tıraş ediyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı