Tırnağımı yanlış kestim ve batıyor

SondanBaştan68

Hectopat
Selamlar. 1 hafta önce ayak tırnaklarımı kesmiştim. Sağ ayak başparmağı keserken yanlış kestim ve dolama dediğimiz şey oldu. 1 haftadır geçmedi. Sporumu yapamaz hale geldim. Koşarken vs rahatsız ediyor. Doktora gitmeden nasıl bir çözüm yolu uygulamalıyım?

Selamlar. 1 hafta önce ayak tırnaklarımı kesmiştim. Sağ ayak başparmağı keserken yanlış kestim ve dolama dediğimiz şey oldu. 1 haftadır geçmedi. Sporumu yapamaz hale geldim. Koşarken vs rahatsız ediyor. Doktora gitmeden nasıl bir çözüm yolu uygulamalıyım?

Sakın ihmal etmeyin eğer kanar ve enfeksiyon kaparsa iltihaplanabilir, arkadaşım ihmal ettiği için ameliyat olmak zorunda kaldı evet ayak ameliyatı oldu.

Hocalarım. Batan kısmın birazını kesmeyi başardım ama hala batmaya devam ediyor. Morluk var ve çok hafif bir şişlik var ne yapmam gerekli? Kendi geçmesini mi beklemeliyim yoksa evde birşeyler yapabilir miyim?
Ayak tırnakları küt şekilde kesilmelidir yoksa batma yapar hocam.
Hocam enayi gibi kestim işte ya. Yaptık bir hata. Dikkat edicem bundan sonra.

Tırnak batması sık yaşadığım bir şey ama benimkiler iltahabı çıkardıktan sonra kendi kendine geçiyor ama çok ciddiye gidenler de varmış. Önceden pamuk sıkıştırırdım altına işe yarıyordu. Bence doktora gidin.

Tırnak batması sık yaşadığım bir şey ama benimkiler iltahabı çıkardıktan sonra kendi kendine geçiyor ama çok ciddiye gidenler de varmış. Önceden pamuk sıkıştırırdım altına işe yarıyordu. Bence doktora gidin.
Hocam altına derken tam olarak neresine acaba detay verebilir misiniz? Bende deneyeceğim.

Hocam altına derken tam olarak neresine acaba detay verebilir misiniz? Bende deneyeceğim.
Bu şekilde.
images (3) (14).jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı