Tırnak izi yarası kalır mı?

deathflow581

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay önce arkadaşın tırnağı yanlışlıkla yüzümü çizdi ve o günden beri krem sürüyorum. Sürdüğüm krem biraz kaşındırıyor ve yatarken yara iyileşirken tekrar yırttım sanırım.
Burası iz kalır mı? Kötü kamera için üzgünüm.

Dosya Ekleri

• 20210416_115418.jpg
    20210416_115418.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1 ay önce arkadaşın tırnağı yanlışlıkla yüzümü çizdi ve o günden beri krem sürüyorum. Sürdüğüm krem biraz kaşındırıyor ve yatarken yara iyileşirken tekrar yırttım sanırım.
Burası iz kalır mı? Kötü kamera için üzgünüm.
Hocam kabuğunu söktüyseniz iz kalır maalesef.

Anladığım kadarıyla kabuğu sökmüşsün. Kabuğu söktüysen aylarca, yıllarca kalabilir o iz. Bende de var, kabuğu söktüm 2 yıldır geçmedi iz.

Hocam 8. sınıfta biraz sorunlu arkadaşım vardı aynısını bana da yaptıştı bileğimin biraz yanında. Bayağı bir yara vardı. 1 sene oldu çok çok az bellii oluyor. Sizde de muhtemelen izi kalmaz.

Bende de 2 yıl sürmüştü gitmesi. Şu an görünürde bir iz yok. Fakat kabuğu sökmemek lazım. Yaranın olduğu yere iyi bakıyorsanız iz kalmaz, kalsa bile çok çok zor görülür diye tahmin ediyorum. Kız koluma öyle bir çizik attı ki pala bıçağı yanında hiçbir şey. Kanamıştı kolum bayağı. Zaten ona kedilerin ve bıçakların ondan daha zararsız olduğunu söylemiştim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı