Tırnak morarması neden olur?

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba bu ciddi bir durum mudur? Korona geçirdikten sonra ara ara hep olmaya başladı normalde doktora gidecektim ama doktor izinli olduğu için gidemedim. Endişelenmem gerekir mi acaba teşekkürler, Pazartesi tekrardan doktora gitmeyi planlıyorum, ek olarak bu olunca genelde ellerim buz gibi oluyor.

Son düzenleme:
Koronayken oksijen yetmezliği olmuş vücutta ondan parmakta olsaydı dolama olurdu mikrop kapmış olurdunuz. Bir sıkıntı olmaz nefesin rahatlayacağından geçer.

Koronayken oksijen yetmezliği olmuş vücutta ondan parmakta olsaydı dolama olurdu mikrop kapmış olurdunuz. Bir sıkıntı olmaz nefesin rahatlayacağından geçer.
Hocam ama ben korona geçireli baya oldu yaklaşık 2 3 ay ve sanki bir şeyler yanlılş gidiyor vücudumda sürekli ağrılar giriyor vücudumun herhangi bir yerine.

Çoğu etkiler 3 aya kadar kalabiliyor.
Bunların başında tat ve ağrı var.
Hocam aralıklı olarak oluyor ağrılar ve bazen o ağrı olan yer mesela ellerim buz gibi oluyor nefesimde de bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama endişelenmeden de duramıyorum çünkü hayat kalitem çok fazla düştü bu sebepler yüzünden.
Çoğu etkiler 3 aya kadar kalabiliyor.
Bunların başında tat ve ağrı var.
Bir de ağrılar kalıyorsa da neden devamlı olarak olmadı ki bir anda başladı bu sorunlar 3-4 gün önce.
Tekrar korona olmuş olabilir misin? Umarum olmamışındır.
Hocam sanki kan dolaşımımda bir sıkıntı var gibi moraran yerlere yeterli oksijen taşıyamıyor galiba vücut, ben en iyisi bir kalp ve damar doktoruna görüneyim.

Son düzenleme:
Hocam aralıklı olarak oluyor ağrılar ve bazen o ağrı olan yer mesela ellerim buz gibi oluyor nefesimde de bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama endişelenmeden de duramıyorum çünkü hayat kalitem çok fazla düştü bu sebepler yüzünden.

Bir de ağrılar kalıyorsa da neden devamlı olarak olmadı ki bir anda başladı bu sorunlar 3-4 gün önce.

Hocam sanki kan dolaşımımda bir sıkıntı var gibi moraran yerlere yeterli oksijen taşıyamıyor galiba vücut, ben en iyisi bir kalp ve damar doktoruna görüneyim.
En mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı