Tırt oyun Watch Dogs

Oyunda biraz ilerledim, ilerleyince görevler falan iyi olmaya başladı, ama yine de bir GTA değil.

Bende ilerledim oyunda baya, görevler güzelleşti sardı oyun fakat dediğin gibi bir GTA değil. GTA' yı saymazsak, kendi halinde oynanabilir bir oyun olmuş. Hele ki şuan oyun yokluğundan gayet iyi gidiyor.

İlk oynadığımda oyunu çok eleştirdim ama sokaklara falan çıkınca sarmaya başlıyor. Eleştirildiği kadar kötü bir oyun değil. Gerçekten uzun zaman geçirip öyle yorumlamak lazım. Grafiksel açıdan da bence kat kat üstünde GTA V'in ama bir de PC'de ve PS4'te karşılaştırmak lazım.

Watch Dog, şuan PS4 üzerinden oynuyorum. PC' de Ultra da oynayıp gördüm ama aralarında fark çok yok desem yeridir.PC' de sadece Nvidia özel ayarları TXAA ve 1920x1080 farkı var. PS4 de ise 1600x900 de çalışıyor lakin oyuna köşe yumuşatma da koydukları için grafikler sırıtmıyor ve PC' ye göre Hıgh ayarlarda. Ayrıca, GTA 5' in daha iyi ve detayları grafikleri var diye düşünüyorum. Watch Dogs da, kaplama, detay ve ışıklandırma yetersiz GTA 5 göre.

Herkesin zevki ayrıdır. Mesela Pes 2014 tanıtım videolarında süperdi ama Pes 2014 oynayacağına git KralOyun'da herhangi bir oyun oyna.

Grafik olarak bakacaksak; Sadece gece çok güzel grafiklere sahip bir oyun. Sabah vaktinde oyun o kadar da iyi grafiklere sahip değil. O grafiklere o kadar yüksek kart hak etmeyen bir oyun.
Oyun ilerledikçe görevler güzelleşiyor. Görev olarak çok iyi görevlerde var ancak oyun o kadar da tatmin edici değil. Senaryosu hakkına bir şey diyemem. Senaryoda çok fazla kopukluklar yok.

Evet. Grafikler sanki geceye ve yağmura uyarlanmış. Ama kötü mü olmuş? Kesinlikle hayır. Ama Watch Dogs, yağmurlu bir havada GTA 5'i 5 milyona katlar. ( Benim düşüncem)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı