Titanfall 2 benzeri oyun önerisi

The_TURK_TR

Hectopat
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Samsun 870 Qvo 1TB
Ekran kartı
AMD Firepro m4100
İşlemci
i7 4.nesil
Arkadaşlar ben Titanfall 2'yi 10 saate yakın bir sürede bitirdim. Ve beni çok tatmin etti. Oyun mükemmeldi ve sonu beni çok etkiledi. Bu yüzden Titanfall 2 benzeri ya da beni bunun gibi tatmin edebilecek hikayeli bir oyun istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
En sonunda bizim BT-7274'ün gezegeni kurtarmak için kendini feda etmesi çok hoşuma gitti ama bir yandan da garip bir üzüntü verdi. Beni en çok tatmin eden sonlardan biriydi. Böyle güzel sonlara sahip oyun varsa ve çok uzun sürmüyorsa önermekten çekinmeyin.

Son düzenleme:
Titanfall 2 gibi bir FPS oyunu yok... Geçmiş olsun zirvede bitirdin :)

Edit: laa Doom Eternal gibi bir efsaneyi unuttum. O da Titanfall gibi hızlı bir akışa sahip beğenirsin

Titanfall 2 gibi bir FPS oyunu yok... Geçmiş olsun zirvede bitirdin :)

Edit: laa Doom Eternal gibi bir efsaneyi unuttum. O da Titanfall gibi hızlı bir akışa sahip beğenirsin
Ben doom eternal ı gamepass tan indirmiştim ama bir türlü bulamadım nasıl oynayacağımı. Hep online giriyor bunun hikaye modu yok mu? Yoksa gamepass'taki tam oyun değil mi?
Mümkünse online olmasın. Hikaye modu olsun.

Ben doom eternal ı gamepass tan indirmiştim ama bir türlü bulamadım nasıl oynayacağımı. Hep online giriyor bunun hikaye modu yok mu? Yoksa gamepass'taki tam oyun değil mi?
Mümkünse online olmasın. Hikaye modu olsun.
redditten baktım şimdi, çözüm bu: "Go to manage game and add ons, and then install it there"
game pass sistemini bilmiyorum ama add on ları olduğu yerden indirmeniz gerekiyor anladğım kadarıyla

Yeni konular

Geri
Yukarı