Titanfall 2 "you don't have acces" hatası

Ed1tH

Kilopat
Steam'den indirimde oyunu satın aldım. Oyuna girmeden önce Idle Master ile kartları düşürmüştüm. Fakat şimdi oyuna girmek istediğimde bu hatayı alıyorum.

1675329848300.png

Hocam oyunlardaki ilerlemem filan kaybolur mu böyle yaparsam?
Kaybolmaz, sen oyunu Steam'den açsan da oyun EA oyunu olduğu için iki taraf birbiriyle senkronize oluyor. Eğer sorunun çözülmezse EA App üzerinden Apex Legends indirmesi başlat ve sonra indirmeyi durdurup tekrar oyuna girmeyi dene. EA forumunda böyle çözdüğünü belirten insanlar var. EA App geldiğinden beri doğru düzgün çalışmıyor.

Steam'den aldığınız oyunlar eaya indirmeseniz bile eklenir.

Eki Görüntüle 1654147

Eklenmediyse Steam hesabını bağlantılardan kaldırın ve bir daha ekleyin.

Steam hesabımı unlink edip tekrar girdiğimde olmadı şimdi Apex Legends olayını deniyorum.

1675330787133.png

Kaybolmaz, sen oyunu Steam'den açsan da oyun EA oyunu olduğu için iki taraf birbiriyle senkronize oluyor. Eğer sorunun çözülmezse EA App üzerinden Apex Legends indirmesi başlat ve sonra indirmeyi durdurup tekrar oyuna girmeyi dene. EA forumunda böyle çözdüğünü belirten insanlar var. EA App geldiğinden beri doğru düzgün çalışmıyor.

1675330889991.png

Hocam olmadı gene aynı hatayı veriyor. @Metin Eren Türkmen

Son düzenleme:
Hocam olmadı gene aynı hatayı veriyor. @Metin Eren Türkmen
EA yetkilisi bu şekilde çözülebildiğini belirtmişti ama çoğu kullanıcı sorunu yaşamaya devam ediyor. Sorun ya kendiliğinden çözülüyor ya da oyunu silip tekrar indirmeniz gerek. Silmeden önce oyun dosyalarını doğrulamayı ve EA App'i komple kapatıp hesaptan çıkış yapıp tekrar girerek deneyin.
Yine olmazsa 1-2 saat sonra tekrar girmeyi deneyin açılmadığı takdirde silip tekrar indirmekten başka bir çözüm yok gibi, çok ucu açık bir sorun.

EA yetkilisi bu şekilde çözülebildiğini belirtmişti ama çoğu kullanıcı sorunu yaşamaya devam ediyor. Sorun ya kendiliğinden çözülüyor ya da oyunu silip tekrar indirmeniz gerek. Silmeden önce oyun dosyalarını doğrulamayı ve EA App'i komple kapatıp hesaptan çıkış yapıp tekrar girerek deneyin.
Yine olmazsa 1-2 saat sonra tekrar girmeyi deneyin açılmadığı takdirde silip tekrar indirmekten başka bir çözüm yok gibi, çok ucu açık bir sorun.

Tamam hocam sağ olun.

Aynı hatayı hesabın sahip olmadığı bir oyunu açınca bile aldım şu an 2 farklı şekilde de bu sorunu aldım. Ama kapatıp açınca düzeldi.

Geri
Yukarı