Titanfall'a Uzaylılar Geliyor

tv1tSJE.jpg

DLC'lerin dört bir yanımızı kuşattığı bu endüstride, Titanfall'a bir DLC çıkmasa şaşırırdık gerçekten. Bugün Avrupa'da çıkan oyun, efsaneleşme yolunda ilk adımını atarken, yapımcı Respawn'ın topluluk yöneticisi Abbie Heppe'de oyunun gelecek ilk DLC'sini açıkladı.

Titanfall'un illüstrasyon kitabında görülebilen yaratıkların yer alacağı DLC, uzaydan tehditleri konu alacakken, Ogre, Stryder ve Atlas gibi yepyeni Titan'ları da oyuna ekleyecek.

7V7pwyT.jpg

Kaynak: http://www.merlininkazani.com/Indirilebilir_olarak_uzaylilar_geliyor-oyun_haber-72065p1.html

Böyle bir şey olduğu zaman Titanfall'ı bir kez daha Berker Güngör ve Özay Şen'den bekliyoruz. :)

İyi de bu haritanın bir DLC olduğuna emin misiniz? Bu harita da, oyunun senaryo modunda oynadığımı hatırlıyorum. Hiçbir DLC eklemeden. Tabi burada bahsedilen şey, bambaşka bir olay ise, doğrudur geliyordur.

İyi de bu haritanın bir DLC olduğuna emin misiniz? Bu harita da, oyunun senaryo modunda oynadığımı hatırlıyorum. Hiçbir DLC eklemeden. Tabi burada bahsedilen şey, bambaşka bir olay ise, doğrudur geliyordur.

Yanlış hatırlamıyorsam bu konuyu da videonun sonlarına doğru Berker Güngör birçok şeyin geleceğinden(DLC vs...) bahsediyordu.

Mesela oyunun 2.si çıkarsa single player güzel olur diye kafa patlatmışlardı diye hatırlıyorum. Hakikaten bu oyunun konusuyla tek kişilik oyun yapılırsa güzel olur. Berker Güngör onu da anlatılıyor. Şimdi düşünüyorum da ister istemez videoda ne çok şey anlatılmış... :)

Kendi yorumumu yapıp her oyuna DLC gelir yazacaktım. Onu da Berker Güngör'ün söylediğini hatırladım. :( :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı