TKL klavye önerisi

EzioW__

Centipat
Arkadaşlar şu anki klavyem büyük olduğu için TKL almaya karar verdim. 0-1000 TL aralığı ancak ucuz olmasına dikkat edin. Eğer ucuzlar kötü, en iyisi bu derseniz diye 1000TL yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdisindan almayi dusunurseniz lutfen belirtin, cok guzel klavyeler var. Turkiye'de bulunan klavyelerle basinizi derde pek sokmak istemem.

Blue Switch istesem bu klavyeyi kaçırmazdım, belki sizin işinizi görür. @efedesu'nun da dediği klavye çok kaliteli duruyor. O klavyenin TKL versiyonu da mevcut.
Eğer mobilite arıyorsanız kesinlikle Puri TKL tercih etmelisiniz.

Yurtdisindan almayi dusunurseniz lutfen belirtin, cok guzel klavyeler var. Turkiye'de bulunan klavyelerle basinizi derde pek sokmak istemem.
teşekkür ederim ancak tkl yani numpadsiz klavyelere bakıyorum
Blue Switch istesem bu klavyeyi kaçırmazdım, belki sizin işinizi görür. @efedesu'nun da dediği klavye çok kaliteli duruyor. O klavyenin TKL versiyonu da mevcut.
Eğer mobilite arıyorsanız kesinlikle puri TKL tercih etmelisiniz.

Teşekkür ederim TKLsini görmemiştim ayrıca ASUS'un Red switchlisi var mı?
Yurtdisindan almayi dusunurseniz lutfen belirtin, cok guzel klavyeler var. Türkiye'de bulunan klavyelerle basinizi derde pek sokmak istemem.

Yurt dışı seyahatim iptal oldu ancak sipariş verebilirim yurtdışındanda önerebilirsiniz ayrıca biraz daha ucuz olabilir mi eğer ucuza güzel yoksa pahalı önerebilirsiniz.
Bir gün alırsam diye araştırma yaptığımda gözüme ilişen iki ürünü aşağıda belirteceğim. Bütçenize de uygun. Kararı siz verirsiniz.

Link-1: Corsaır Ch-9104113-tr Strafe Rgb Mk.2 Türkçe Mekanik Cherry Mx - n11.com

Link-2: Steelseries Apex 5 RGB TR Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA
teşekkürler ancak tkl olması gerek fazla alanım yok

ASUS'un Red switchlisi var mı?

Maalesef ben de bulamadım.

TKL olmayan versiyonunda Red Switch var maalesef.

G410'da bildiğim kadarıyla fena olmayan bir klavyedir. Bir dönem turnuvalarda adını çok duyduğumuz bir klavyeydi ancak Switch'leri Romer-g yani Logitech'in kendi Switch'leri ve attığım linkte Switch rengini göremedim, satın almayı düşünürseniz satıcıya sorup rengini öğrenebilirsiniz.

Fiyat artırabilirseniz Apex 7'nin TKL versiyonu da gayet güzel.

Son düzenleme:
Yurt dışı seyahatim iptal oldu ancak sipariş verebilirim yurtdışındanda önerebilirsiniz ayrıca biraz daha ucuz olabilir mi eğer ucuza güzel yoksa pahalı önerebilirsiniz.
TKL olmasi sart degilse bunu alin, eger direkt TKL olsun istiyorsaniz bir alttakini alin.

Geri
Yukarı