TLauncher virüslü müdür?

Singleplayer bir süreden sonra sıkabiliyor. Özellikle E8400'lü sisteme sahip olup 20 FPS Survival deneyimi yaşıyorsan ve artıdan düzgün seed çıkaramıyorsan. Hem orijinal olunca gözün arkada kalmıyor en azından.
Ben TLauncher kullanmiyorum ki.
Ben MCreator uzerinden kendi modum ile oynuyorum.

Ben var diye hatırlıyordum. Bir bakayım.
Sanırım önceden varmış. Fakat sonradan kapatılmış.
Ben TLauncher kullanmıyorum ki.
Ben MCreator üzerinden kendi modum ile oynuyorum.
Kullandığınızı iddia etmemiştim zaten. Konu sahibine teşvik olsun diye vurguluyorum bu korsan kullanılmaması konusunu.

Normal sitesinden indiremedim hep bir sorun çıktı. Kuzenimin arkadaşı TLauncher'ı önerdi indirdim ve bayağı sıkıntısız OptiFine ile oynuyorum oyun bayağı akıcı ve iyi ama insan bir yandan korkuyor ya bilgilerim çalınırsa, virüs bulaşırsa diye. Bende bunu soruyorum çünkü bende o korkanların içindeyim.
Eğer Mojang piyasada genel bir temizlik yapmaya başlarsa ve bunlar da etkilenirse gelirleri de kesilir, tek güncelleme ile mining gibi şeyler gömerler uygulamaya. Virüslü mü, değil ama güvenilir de değil.

Vrüs bulaşmış windows bir parcası degildir.
sıfırdanbir kurulum yapmalısın Geçmiş olsun...
Veirlerini antivus ile tarak öyle yedekmemeni tavsiye ederim..
Tekrar bulaşma ihtimali yüksek... acık net yoksa çok uğraşırısn bilgine. nokta iyi çalışmalar kolay gelsin..

Tekrar bulaşma ihtimali yüksek... acık net yoksa çok uğraşırısn bilgine. nokta iyi çalışmalar kolay gelsin..
Kardeşim ne alaka? "Düzgün ve mantıklı" bir yorum yazarsanız seviniriz. 5 dakika önceki konuya da aynı şeyi yazmışsın. O konuyla da alakası yok bu yorumun. Sırf mesaj kasmak için yazmayın.

Hocam iyi misiniz? Uygulamayı çoktan sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı