TLauncher'daki dünyayı orijinal Minecraft'a aktarma

Emirhandino

Hectopat
Selamlar, ben Minecraft'ı TLauncher diye bir yerden oynuyordum. Şimdi para biriktirip Minecraft aldım. Oradaki dünyamı bayağı geliştirdim, orijinal Minecraft'a aktarmamın bir yolu var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi ki de var çalıştırı aç oraya %appdata% yaz sonra. Minecarft yazan dosyayı aç oradanda saves dosyasını aç sonrasında tlauncher da oynarken girdiğin haritanın adındaki dosyayı masaüstüne at ya da kopyala yapıştır sonrasında (haritayı geçirirken üzerinde eşya bırakma silinicektir(zırh kılıç demir vs.) ) ondan sonrasında tlauncher ve bir dakika sen minecarftı normal aldığın zamanla tlauncher minecarftı aynı bak sen en iyisi normal minecarftı indir aç haritanı orada görüceksin eğer yoksa bana yanıt ver yaparak mesaj at yardım edeceğim.

arkadaşlar tlauncher minearft dosyası ile orjinal minecarft dosyası aynı olmalı yani aynı değilse çok saçma olur çünkü siz tlauncher indirdiğiniz zaman .tlauncher diye bir dosya geliyor eğer minecarftı indirirsen yani sürümünü mesela 1.16.5 .minecarft klasörü geliyor

Geri
Yukarı