Çözüldü TLauncher'in lisans sözleşmesi olduğundan dolayı korsan sayılmayabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

deszzzu

Hectopat
Daha fazla  
Korsan olarak geçen TLauncher'in neden lisans sözleşmesi var? Korsan olduğunu biliyorum, ama arkadaşım lisansı olduğu için korsan olmadığını savunuyor.

Konuyu hızlıca açtım, doğru yere taşınırsa iyi olur. Teşekkür ederim şimdiden.

Korsan TLauncher'in neden lisans sözleşmesi var? Korsan olduğunu biliyorum, ama arkadaşım lisansı olduğu için korsan olmadığını savunuyor.

Konuyu hızlıca açtım, doğru yere taşınırsa iyi olur. Teşekkür ederim şimdiden
Hem korsan hem korsan değil?

Korsan olarak geçen TLauncher'in neden lisans sözleşmesi var? Korsan olduğunu biliyorum, ama arkadaşım lisansı olduğu için korsan olmadığını savunuyor.

Konuyu hızlıca açtım, doğru yere taşınırsa iyi olur. Teşekkür ederim şimdiden.

Lisans olması korsan olmadığına dair bir kanıt değil, Minecraft'ı kopyaladıkları için korsan oyuna geçiyor.

Arkadaş sadece bir soru sormuş neden hemen konuyu kapattırmaya çalışıyorsunuz?

Bakın, para vermeyip paralı oyun oynamak ne yapsanız da korsandır. Bunu bile bile soruyor, neymiş arkadaşı savunuyormuş. İnsanlar nasıl 24 Euro verip alıyorsa o da alacak.

@Moderasyon Ekibi bakın doğru yere taşıdım konu kapansın teşekkürler.
@Recep Baltaş korsana destek yok. Abi kapatır mısınız konuyu :)
180TL bayılıp alacaksın başka çaresi yok.
Konu doğru yere taşındı, başlığı da yetkili kişi değiştirdi. Ben bir soru sordum ve cevap istedim. TLauncher kullanıyorum yazmadım.
Ne olursa olsun oyunun orijinali paralı mı? Paralı. Ancak parayı verirsen korsanlıktan çıkar.
Ben de bunu savunuyorum, ama lisansı olduğundan korsan olmadığını savunuyor.
Bakın, para vermeyip paralı oyun oynamak ne yapsanız da korsandır. Bunu bile bile soruyor, neymiş arkadaşı savunuyormuş. İnsanlar nasıl 24 Euro verip alıyorsa o da alacak.
Arkadaşımın korsan olmadığını savunduğunun kanıtını gönderebilirim, siz kimsiniz? "... bile bile soruyor neymiş arkadaşı savunuyormuş." yazıyorsunuz? Gerçek hayatta tanışıyor muyuz? Beni yıllardır tanıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı