TLauncher'in virüslü olduğunun kanıtı doğru mu?

Neden önceden Java'nın kendi sitesinden indirmiyordu füyosu ortaya çıkınca Java'ya geçti.
Adamlar aslında bunu iyi yapıyorlardı yani javayı kendi sitesinden yükleyince noluyor arkadaşım adam kolaylık olsun diye hemen yüklenmesi için yapıyor eğer pcnizde yoksa deneyin ve görün sonra geçmelerinin sebebi sence oyuncu kaybı yüzünden olabilir mi ?

1674761507065.png

Yuukrp dün attığı duyurusunda benim yorumumu göstermiş, ama ben kendim tarattığımda çıkanlar ile ilgili bir şey yazmadım.

Bu Yukrp veya adı neyse bilemedim, tabiri caizse primini taştan çıkarmak değimini gerçeğe uyguladı.

Şakası bir yana tek derdiniz malum başlatıcı virüs mü? ise gerçekten boş.

Komik adını sanını bilmediğin diyorsun diyor VirusTotal'e. VirusTotal bir AV değil Enterprise müşterileri bulunan Bulut bir dosya tarama sistemidir. Enterprise AV'lerin hangisi zararlı işaretlemiş örnek: BitDefender, Kaspersky, Norton, DR web, comodo(yerli). Anti-Malware olarak Zemana (Yerli) , Trapmine(Yerli) , Malwarebytes zararlı işaretlemiş mi? VirusTotal'in ne olduğunu bilmeyen birine bu tür bir konu ile konuşması yanlış acaba penteresting gibi bir kavramı bir yere bakmadan açıklayabilir mi? Bu tür yorumlarda bulunan ve bilgisayardan çok iyi anlayan "format at" diyen bir kişi. Keşke VT değilde bu konu için Hybrid analysis raporları , interzer analysis raporları konuşulsaydı...

Yorumlarında yuukrp taraftarı birisi ben yazılımcıyım diyor. Yanıt verdim küçükken evde öğrenmeye başladım 11,5 yaşındayım diye yanıt verdi. 11,5 yaşında ne yazılımı öğrenecek anlamıyorum.
Öyle söyleyen tipler genelde klon bir arduino ile led yakıp yazılım mühendisi olduğunu zannedenler oluyor. Çok takmaya gerek yok böyle insanları.

Bana dokunmayan yılan mantığı. Dostum Minecraftı halâ daha crackli kullanmanız şaşırtıcı. Virüs olsun olmasın. 2022de Microsoft Storeda 80 tlydi. Gidip o parayı vermeyip ne diye halâ bu muhabbetler dönüyor anlamış değilim. Bu oyun parasını hak etmek için daha ne yapması lazım?

Sen crack kullanmıyor olabilirsin genel konuştum.
Hocam Minecraft evet gayet hak edildiği fiyata satılıyor ben de geçenlerde hem java hem de win 10 sürümünü aldım. Fakat ben modlu oynamayı seven biriyim. Bahsi geçen launcher mod kurma anlamında çok iyi. Tek tıkla indirebiliyorsun. Bende orjinal olmasına rağmen java sürümünü launcher dan oynamak zorunda kalıyorum. Mod kurma işinin kolay yolu yok mudur? Ne olduğu belli olmayan sürekli bir sorun çıkaran programlar ile uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Öyle söyleyen tipler genelde klon bir arduino ile led yakıp yazılım mühendisi olduğunu zannedenler oluyor. Çok takmaya gerek yok böyle insanları.

Hocam Minecraft evet gayet hak edildiği fiyata satılıyor ben de geçenlerde hem java hem de win 10 sürümünü aldım. Fakat ben modlu oynamayı seven biriyim. Bahsi geçen launcher mod kurma anlamında çok iyi. Tek tıkla indirebiliyorsun. Bende orjinal olmasına rağmen java sürümünü launcher dan oynamak zorunda kalıyorum. Mod kurma işinin kolay yolu yok mudur? Ne olduğu belli olmayan sürekli bir sorun çıkaran programlar ile uğraşmak istemiyorum.
Mod kurma işini de orjinal minecraft isteyen technic launcher gibi launcherlar ile yapabilirsin.

Geri
Yukarı