Sürprizbozan TLOU 1 ve 2'de spoiler yedim

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rmznkrtl

Hectopat
Oyunu büyük bir heyecanla beklemiştim. PC oynucusuyum iki oyunuda çok severek oynamak istiyordum. Ama ne yazık ki birinci oyunda ellienin virüse bağışık olduğunu ve ikinci oyundada joel öldüğünü öğrendim. Çok sinirlenmiş ve çok üzülmüştüm. Sizce bu yediğim spoilerlar büyükmü ve oyunun büyük bir kısmını kapsıyor mu ve oyunu oynamayacak kadar sıkıntılı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun hocam
Ben hala spoiler yemedim.
İlerde umarım oynayabilirim.

Oyunu büyük bir heyecanla beklemiştim. PC oynucusuyum iki oyunuda çok severek oynamak istiyordum. Ama ne yazık ki birinci oyunda ellienin virüse bağışık olduğunu ve ikinci oyundada joel öldüğünü öğrendim. Çok sinirlenmiş ve çok üzülmüştüm. Sizce bu yediğim spoilerlar büyükmü ve oyunun büyük bir kısmını kapsıyor mu ve oyunu oynamayacak kadar sıkıntılı mı?
İlk oyundaki spoiler 2 saat tamamlanmadan ortaya çıkıyor.

Joel ölümü büyük bir spoiler ama bu oyunu oynamaya engel değil. Ben bu oyunu 2 yayıncıdan da bitirene kadar izledim ve PC'ye çıktığı anda da satın alıp oynamayı düşünüyorum. Ne kadar spoiler yerseniz yiyin yine de bence denenmesi gereken bir oyun.

Açıkçası ilk oyundakini öğrenmek çok büyük bir etki yaratmıyor da ikinci oyundaki spoilerı da ben oyunun görüntüleri oyun çıkmadan sızdırıldığı zaman öğrenmiştim. O yüzden hevesim kaçmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı