Çözüldü "To skip disk checking, press any key within 7 second" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bthnerdgn03

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce ASUS Vivobook Pro 15 M6500QC-HN095 modelli laptopu aldım. Bilgisayara Windows 11 kurdum. Şu anda bilgisayarı her başlattığımda "to skip disk checking, press any key within 7 second" uyarısını alıyorum. SSD'de bir sıkıntı olabilir mi, ne yapmalıyım, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, 2 gün önce ASUS Vivobook Pro 15 M6500QC-HN095 modelli laptopu aldım. Bilgisayara Windows 11 kurdum. Şu anda bilgisayarı her başlattığımda "to skip disk checking, press any key within 7 second" uyarısını alıyorum. SSD'de bir sıkıntı olabilir mi, ne yapmalıyım, yardımcı olabilir misiniz?

Aynı sorununu yaşadım, her açılışta çıkıyordu. İnterneteki tüm çözümleri denedim düzelmedi, en sonunda format ile hallettim.
Bilgisayarımda diske sağ tuş yap araçlarda denetleye gir ordan kendin denetleme yaptır bir daha çıkmaz kanka
Yaptım, düzelme yok. Bu ayarı yapıp yeniden başlatırken diski 2 defa kontrol etti hatta.

@claus Reis el atma şansın var mı? SSD'yle ilgili alttaki görseli bırakıyorum

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-24 135259.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-24 135259.png
    95,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Aynı sorununu yaşadım, her açılışta çıkıyordu. İnterneteki tüm çözümleri denedim düzelmedi, en sonunda format ile hallettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@claus Reis el atma şansın var mı? SSD'yle ilgili alttaki görseli bırakıyorum
Var :)
Disk testi yapıp sonuçları gönderir misin?

Var :)
Disk testi yapıp sonuçları gönderir misin?
Buyur reis

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-24 154954.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-24 154954.png
    183,2 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı