TOGG 1.5 milyon TL olsa bile kapış kapış gidecek

ztKK99

Hectopat
Makaleler
2
Tamamıyla benim tahminimdir, olmayabilir de. Ama böyle olacağını düşünüyorum. Ülkenin büyük birçoğunluğu TOGG'u satın almayı hayal bile edemeyecekken TOGG'u satın alabilecek bir o kadar da fazla kişi var.

Kaldı ki vergi indirimleri vs. de eklenince kendi segmentindeki arabalardan daha ucuz olacak.

Diğer bir konu ise çok fazla reklamının yapılması,
Ülkede adını bilmeyen yok sanırsam.

Ben bu  şekilde düşünüyorum, çoğu kişi ise tam tersi görüşte. Ben de bu yüzden görüşlerimi yazıya döktüm, siz de fikirlerinizi yazın zamanı geldiğinde karşılaştıralım.

Olabilir ülkeden alt sınıf kalitede araç alamayan kesim borçlanma miktarını arttırarak. Üst sınıf araç almak zorunda kaldı BMW, Mercedes gibi markalara yöneldiler.

TOGG 2 milyonda olsa alınır.

Tamamıyla benim tahminimdir, olmayabilir de. Ama böyle olacağını düşünüyorum. Ülkenin büyük birçoğunluğu TOGG'u satın almayı hayal bile edemeyecekken TOGG'u satın alabilecek bir o kadar da fazla kişi var.

Kaldı ki vergi indirimleri vs. de eklenince kendi segmentindeki arabalardan daha ucuz olacak.

Diğer bir konu ise çok fazla reklamının yapılması,
Ülkede adını bilmeyen yok sanırsam.

ben bu  şekilde düşünüyorum, çoğu kişi ise tam tersi görüşte. Ben de bu yüzden görüşlerimi yazıya döktüm, siz de fikirlerinizi yazın zamanı geldiğinde karşılaştıralım.

Ben de bu şekilde düşünüyorum ama yerli olduğu için 1.5 milyon değil de daha ucuza piyasaya çıkacağını düşünüyorum ve bu sayede de herkes kullanabilecek.

Geri
Yukarı