TOGG 1.5 milyon TL olsa bile kapış kapış gidecek

Passat'tan her türlü daha kaliteli, teknolojik ve yeni tasarımlı. Passat yanından bile geçemez.

Hocam C suv ile D segment bir Alman arabası karşılaştırılamaz. Keşke daha kaliteli olsa. Passat D segmentinde çok kaliteli bir araba ki 4 çeker sistemi quattro sisteminin neredeyse aynısı. Kısaca segment farkı olan otomobillerin karşılaştırılması çok saçma ki arabanın her yerine ekran koyunca daha teknolojik olmuyor.

Hocam Passat D segment yani lüks segment bir araç. TOGG ise C segmenti suv bir araç. İkisini karşılaştırmak çok mantıksız Passat her türlü daha kaliteli alman arabası. Yedek parça sıkıntısı servis sıkıntısı olmaz güvenilir bir araba. TOGG ise daha yeni çıkacak bir araba bir sürü hatası olacaktır servis sıkıntısı olacaktır yedek parça sıkıntısı olacaktır.
Yakıt yönünden söyledim hocam elbette daha kaliteli ama insanlar elektrikli arabanın daha karlı olacağını düşünüyor.

Yakıt yönünden söyledim hocam elbette daha kaliteli ama insanlar elektrikli arabanın daha karlı olacağını düşünüyor.

Yakıt yönünden haklısınız hocam ama bence ilk 2-3 sene alınmamalı. Umarım çok kaliteli bir araba olurda gerçekten bir gurur kaynağımız olur. Ama sanmıyorum. Almanlar bu işe 100 sene önce başlamışlar aynı kalitede araç yapmak çok zor.

Kim söyledi?
Çoklu üyelik mi var burada?
2 milyonluk teslayı mı seçersin yoksa 2 milyonluk başka bir aracı mı?

Yakıt yönünden haklısınız hocam ama bence ilk 2-3 sene alınmamalı. Umarım çok kaliteli bir araba olurda gerçekten bir gurur kaynağımız olur. Ama sanmıyorum. Almanlar bu işe 100 sene önce başlamışlar aynı kalitede araç yapmak çok zor.
Biz çok geriden geliyoruz. Araba üreterek ilerleyemeyiz. Geçmişte herkese diz çöktürmüş ırkız ama şimdi çoğu ülkeden gerideyiz çok üzücü.

TOGG şu hali ile zenginlere üretilen, AB ve kuzey Amerika için üretilen bir araç.
Ülkemizin %80-90'ı Toog'un boş halinin hayalini anacak kurar.

Vergi indirimi gümrük birliğinden dolayı gelirse ülke içinde üretilen veya dışarıdan ülkeye giren her araca oto atik yansır.
Yani aynı oranda Tesla'da indirime girecek ve sorum şu sen olsan Tesla mı alırsın TOGG mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı