TOGG araba hakkında düşünceleriniz nedir?

İyi akşamlar kıymetli hocalarım, biiiyorsunuz özellikle son zamanlarda yerli arabamızın haberlerini epey duyduk, bana göre gerek tasarımları gerek de teknolojisi ile tank gibi bir araç. Fakat kafamı karıştıran olay bu aracın fiyatının ucuz olup halkın araba almasını kolaylaştırmak yerine çok pahalı bir fiyat listesi var, bu gerçekten üzücü. Sizin TOGG hakkında kafanıza takılan sorular neler.
Paranız olursa alır mısınız?
Benim en sevdiğim otomobil modeli bu.
Eki Görüntüle 1276328
Türkiye daha Benzinli v
İyi akşamlar kıymetli hocalarım, biiiyorsunuz özellikle son zamanlarda yerli arabamızın haberlerini epey duyduk, bana göre gerek tasarımları gerek de teknolojisi ile tank gibi bir araç. Fakat kafamı karıştıran olay bu aracın fiyatının ucuz olup halkın araba almasını kolaylaştırmak yerine çok pahalı bir fiyat listesi var, bu gerçekten üzücü. Sizin TOGG hakkında kafanıza takılan sorular neler.
Paranız olursa alır mısınız?
Benim en sevdiğim otomobil modeli bu.
Eki Görüntüle 1276328
Daha Benzinli ve dizel araba üretemeden direk elektrikli üretmeye geçmek saçmalık ötesi saçmalık belki batarya çok ısınıcak yanıcak ya da patlayacak saçma aklı olan insan Elektrikli araba almaz. Hele ki TOOG asla almaz

Daha benzinli ve dizel araba üretemeden direk elektrikli üretmeye geçmek saçmalık ötesi. Saçmalık. Belki batarya çok ısınacak, yanacak ya da patlayacak. Saçma. Aklı olan insan elektrikli araba almaz. Hele ki TOOG asla almaz.

Bu düşüncelerini insanların arasında söyleme. Kendini rezil etmekten başka bir şey yapmazsın.

Türkiye daha Benzinli v

Daha Benzinli ve dizel araba üretemeden direk elektrikli üretmeye geçmek saçmalık ötesi saçmalık belki batarya çok ısınıcak yanıcak ya da patlayacak saçma aklı olan insan Elektrikli araba almaz. Hele ki TOOG asla almaz
Neden insanlar benzinli arabalara tapıyor onu anlamıyorum.

Benzinli olmayınca araba olmuyor mu kardeşim ? Elektrikli yapınca patlayacakmış, hah. Böyle bir çamur atma görmedim hayatımda.

Şuan Türkiyede yasayıp Türkiye lokasyonlu bir foruma girmen ve Türk olman, yaş kısmına 31 yazman bu yazılanı çok daha ironik ve komik yapıyor.
Yaşı en fazla 11 zaten.
Türkiye daha Benzinli v

Ne alakası var ?
Direk elektrikli üretsen bir sorun mu oluyor ?
Tesla ilk olarak benzinli araç mı üretti ?

LP
Neden insanlar benzinli arabalara tapıyor onu anlamıyorum.

Benzinli olmayınca araba olmuyor mu kardeşim ? Elektrikli yapınca patlayacakmış, hah. Böyle bir çamur atma görmedim hayatımda.
1. Si tercih meselesi var 2. Si elektrik arızası olduğunda küçük bi arıza olduğunda o arabadan anlayan usta bulamazsın 50-100 tl lik masrafı götürürsün 1000 tl ye patlatırlar sana faturayı keserler ikincisi de düşündüğünde daha benzin ve dizel üretmeyen bi ülke direk elektrikli üretmesi aşırı saçma değilmi arabalar hakkında geçmiş yok tecrübe yok bişey yok. Çamur atma değil kardeşim benim sen git 2.000.000 ver TOOG arabasına bin bide bilirmisin bilmem ama Bu TOOG aracımız sözde bize ait olan bunun dış tasarımı 2017 de çin de sunuldu gidip bakabilirsin
Bu düşüncelerini insanların arasında söyleme. Kendini rezil etmekten başka bir şey yapmazsın.
Aynen kardeşim ayneeen zorunuza gitmesin gerçek olanı söyledim ben he bu pek açık olmadı ama daha da açıklarım benden yana sorun yok
elektrik arızası olduğunda küçük bi arıza olduğunda o arabadan anlayan usta bulamazsın 50-100 tl lik masrafı götürürsün 1000 tl ye patlatırlar sana faturayı keserler ikincisi de düşündüğünde daha benzin ve dizel üretmeyen bi ülke direk elektrikli üretmesi aşırı saçma değilmi arabalar hakkında geçmiş yok tecrübe yok bişey yok. Çamur atma değil kardeşim benim sen git 2.000.000 ver TOOG arabasına bin bide bilirmisin bilmem ama Bu TOOG aracımız sözde bize ait olan bunun dış tasarımı 2017 de çin de sunuldu gidip bakabilirsin

arabalar hakkında geçmiş yok tecrübe yok bişey yok. Çamur atma değil kardeşim benim sen git 2.000.000 ver TOOG arabasına bin bide bilirmisin bilmem ama Bu TOOG aracımız sözde bize ait olan bunun dış tasarımı 2017 de çin de sunuldu gidip bakabilirsin
Arabalar hakkın da geçmiş var tecrübe de var. Yıllardır bu ülke de araba üretiliyor. Fıat vs.
Ayrıca Toog şirketi diğer ülkelerde çalışan Türk mühendisleri de bünyesine kattı.
Bilgisizce yapılan bir yorum.
elektrik arızası olduğunda küçük bi arıza olduğunda o arabadan anlayan usta bulamazsın 50-100 tl lik masrafı götürürsün 1000 tl ye patlatırlar sana faturayı keserler ikincisi de düşündüğünde daha benzin ve dizel üretmeyen bi ülke direk elektrikli üretmesi aşırı saçma değilmi arabalar hakkında geçmiş yok tecrübe yok bişey yok. Çamur atma değil kardeşim benim sen git 2.000.000 ver TOOG arabasına bin bide bilirmisin bilmem ama Bu TOOG aracımız sözde bize ait olan bunun dış tasarımı 2017 de çin de sunuldu gidip bakabilirsin
Servis diye bir şey var.
8 yıl pil garantili olarak çıkacak araç.
Bakım maliyetleri de düşük.
Elektrikli aksam kolay kolay bozulmaz. Mekanik bir şey neredeyse yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı