TOGG araba hakkında düşünceleriniz nedir?

Fabrikalar araçlarını yaparken belli bir kitleyi hedefler onlar için modeller üretir. Bu aracın hedef kitlesi zenginler.

Evet fakat o dışardaki dayılar diyor ya yok TOGG yerli arabamız var falan filan var olsa ne olacak ki alamayıcaksınız ondan dediğinizi katılıyorum zenginlerden başkası alıcağını sanmıyorum 😀

Bu cümlenden sonra seni ciddiye almamak en iyisi. Hiç mi strateji oyunu oynamadın bu nasıl bir cahillik be. 😂
Hala demagoji yapıyorsun. Yapma... Mesaj attığın konu TOGG yani üretim konusu sen ülke ekonomisi alım gücü diyorsun. Bambaşka bir dünyada yaşıyorsun. Batı hayranlığının bir sonucu olabilirsin bence...

Hahahaha konuyu başka yere çekiyorsun. Ekonomi farklı üretim farklı konular. Amacınız tamamen kötülemek olduğu için ve düşüncelerinizde en ufak bir iyi niyet olmadığı aşikar. Demogoji yapıyorsunuz... Sizinle bazı konularda aynı fikirde olsak da sizin gibi insanlarla aynı tarafta olmak bile beni tiksindiriyor.
Ekonomi ve üretim genellikle doğru orantılıdır. Sadece söyleyeyim.

Fabrikalar araçlarını yaparken belli bir kitleyi hedefler onlar için modeller üretir. Bu aracın hedef kitlesi zenginler.

Bence yeni bir marka olduğu için hedef kitlesi zenginler olamaz, orta sınıf tüketici için üretilen bir araç fakat şu anki ekonomi malum, arabamızı lüks yapıyor🤣

Açıkçası arabayı çok sevdim.
Tasarımı ve vaat ettiikleri güzel.
Ama fiyatı nasıl olur bilmiyorum.
600.000TL'den fazla olursa gerçekten alınacak bir araç değil. Çok büyük hataya düşerler.

Tamam üretimde bu kadar iyiyiz neden paramız değersiz bu soruya niye cevabın yok? Kesin bunada dış minnaklar dersiniz siz. 😂
Küçük dünyandan çık ve küresel ekonomileri gözlemle.
Soruna gelecek olursak da ülkemiz ekonomisi sağlam olmadığı ve saldırılara açık olduğu coğrafi olarak da sıkıntılar olunca kaçınılmaz oluyor. Ayrıca siyasi hatalar ve ekonomik hamle hataları ile sonuçları böyle olması çok normal. Boş kahvehane ağzını bırakıp ne yapılabilir elimizi nasıl taşın altına koymalıyız düşünüp sürece bu ülke hep böyle kalır. Saldırgan ve agresif tavırlardan vazgeçmek lazım. Öfkeyle kalkan zararla oturur sözü tam size göre...

Global pazara girmeden önce yerel pazarda belli bir satış oranı yakalaman lazım. Sen bu arabanın fiyatını 1 milyon lira yaparsan kimse istese de alamaz, imkanı olan da almak istemez. Şahsen benim almaya gücüm yetiyor fakat daha doğru düzgün kimsenin almadığı bir aracı alacaksam onu cazip yapan kalemler olmalı. Fiyatı da yüksek tutarsan kim neden alsın bu arabayı? Sırf Türk malı diye insanlar akın akın gidicek TOGG mu alacak sanıyorsunuz komik olmayın Allah aşkına. Bari şu arabadan ÖTV almayın bakın sadece ÖTV almayın bari.

Çok net söylüyorum yerel pazarda tutmazsa en önemli sebebi fiyatı olur büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı