TOGG araba hakkında düşünceleriniz nedir?

Tüm ülke yatıyor kimse çalışmıyor yada üretmiyor haklısınız benim hatam özür dilerim...

Evet her sene rekor üstüne rekor kırıyoruz ki dolar da o şekilde rekor kırarak artmaya devam ediyor. 2013'te 980 milyar dolar olan GSYH şimdi 800 milyar dolar civarında. Bunun % kaçı sana düşüyor da böylesine övünürcesine yorum atıyorsun? Alman işçi emeklisi bir kişi senin ülkene bilmem nerelerden gelip 5 yıldızlı otellerde haftalarca tatil yapıyor. Senin buradan Almanya'ya gidebilmen için en az 20 gün sadece uçak bileti almak için çalışman gerek. Tatil yapmak için kaç ay çalışacaksın düşün bakalım. Almanya'yı geçtim sen daha kendi ülkende tatil yapmak için aylarca çalışman gerek. Hala daha neyi savunuyorsun?
Olmayan bir şeyin, olmayan kötülüklerini sayan insanlar olduğu sürece Türkiye'de teknolojik gelişim yaşanmasını çok beklersin. Aramızda iyi şeyler yapanlar var ve sen bunu siyasetle karalıyorsun. @BayGörkem @white party
TOGG'a 2,5 milyar TL civarında yatırım yapılmış. Arabanın önemli yerlerini yurt dışından alıp montaj yapacaksak bu yatırım ne diye kardeşim? Sadece montaj aletlerini almak ve fabrika için mi yatırım yapıldı yani? Bu araba tamamen siyaset ürünü bir araba. Yıllar öncesinde yandaş haber kanallarına bakarsanız kaç tane yerli araba projesinin olduğunu görürsün. Montaj yapılacaksa bu araca bu kadar uzun süre beklemenin ne amacı var?

Evet fakat o dışardaki dayılar diyor ya yok TOGG yerli arabamız var falan filan var olsa ne olacak ki alamayıcaksınız ondan dediğinizi katılıyorum zenginlerden başkası alıcağını sanmıyorum 😀

O dayıların da çamur atanların da. Araba üretilip satılcak işte. Hidromek özel olarak yıllardır yerli iş makinesi yapıp çatır çatır satıyor. Devletin TOGG yaptırması çok saçma öte yandan koskoca ülkede 50 senedir tek girişimin devrim olması rezillik.

İyi akşamlar kıymetli hocalarım, biiiyorsunuz özellikle son zamanlarda yerli arabamızın haberlerini epey duyduk, bana göre gerek tasarımları gerek de teknolojisi ile tank gibi bir araç. Fakat kafamı karıştıran olay bu aracın fiyatının ucuz olup halkın araba almasını kolaylaştırmak yerine çok pahalı bir fiyat listesi var, bu gerçekten üzücü. Sizin TOGG hakkında kafanıza takılan sorular neler.
Paranız olursa alır mısınız?
Benim en sevdiğim otomobil modeli bu.
Eki Görüntüle 1276328
Tasarım olarak beni çok şaşırttı, beklediğimden çok daha iyi ama fiyatlar yüzünden o tasarım hakkında düşüncelerimi sıfırlar.

TOGG'a 2,5 milyar TL civarında yatırım yapılmış. Arabanın önemli yerlerini yurt dışından alıp montaj yapacaksak bu yatırım ne diye kardeşim? Sadece montaj aletlerini almak ve fabrika için mi yatırım yapıldı yani? Bu araba tamamen siyaset ürünü bir araba. Yıllar öncesinde yandaş haber kanallarına bakarsanız kaç tane yerli araba projesinin olduğunu görürsün. Montaj yapılacaksa bu araca bu kadar uzun süre beklemenin ne amacı var?
Montaj aleti almak nedir ya? Git iki fabrika gez bir şeyler öğren.

Son düzenleme:
Evet her sene rekor üstüne rekor kırıyoruz ki dolar da o şekilde rekor kırarak artmaya devam ediyor. 2013'te 980 milyar dolar olan GSYH şimdi 800 milyar dolar civarında. Bunun % kaçı sana düşüyor da böylesine övünürcesine yorum atıyorsun? Alman işçi emeklisi bir kişi senin ülkene bilmem nerelerden gelip 5 yıldızlı otellerde haftalarca tatil yapıyor. Senin buradan Almanya'ya gidebilmen için en az 20 gün sadece uçak bileti almak için çalışman gerek. Tatil yapmak için kaç ay çalışacaksın düşün bakalım. Almanya'yı geçtim sen daha kendi ülkende tatil yapmak için aylarca çalışman gerek. Hala daha neyi savunuyorsun?

Hocam bu tarz montaj sebepleri sıkmadı mı artık? Adamlar kaç defa açıkladı.

Montaj aleti almak nedir ya cidden. Anadolu'nun hangi köyünden çıktın. Git iki fabrika gez birşeyler öğren.
Kusura bakma yaşadığım şehir tekstil ağırlıklı bu tarz işi yapan fabrika yok. Sen o kadar bilgilisin ki şey kelimesinin ayrı yazıldığını ve soru cümlelerinden sonra noktalama işareti olarak soru işaretinin konulacağını bilmeyecek kadar da şehirlisin.

Geri
Yukarı