TOGG hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir tek o da değil. Mesela Hacettepe üniversitesi elektrik araba geliştiriyor idi.
Ama sonu iyi gitmedi...
Gayet güzel arabaydı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir tek o da değil. Mesela Hacettepe üniversitesi elektrik araba geliştiriyor idi.
Ama sonu iyi gitmedi...
Gayet güzel arabaydı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resmen her yıl bu tür üniversiteler araba çalışmaları yapıyor ama devlet tarafından destek sağlanmıyor maalesef.

Ayrıca bence TOGG ak partinin yaklaşan seçimleri için balon bir proje 18 yıldır olmayıp tamda seçim yaklaşınca projenin ortaya konması bana garip geliyor. Halk sırf Erdoğan böyle bir proje yapıyor diye seçimde ona oy verecek sonrada TOGG projesi yalan olacak gibi

Ayrıca bence TOGG ak partinin yaklaşan seçimleri için balon bir proje 18 yıldır olmayıp tamda seçim yaklaşınca projenin ortaya konması bana garip geliyor. Halk sırf erdoğan böyle bir proje yapıyor diye seçimde ona oy verecek sonrada TOGG projesi yalan olacak gibi.

Araba 2022'de yolara çıkacağı bahsediliyor seçimler 2023'de proje yalan olursa seçimde yine oy kaybeder bilemedim şimdi.

Ayrıca bence TOGG ak partinin yaklaşan seçimleri için balon bir proje 18 yıldır olmayıp tamda seçim yaklaşınca projenin ortaya konması bana garip geliyor. Halk sırf erdoğan böyle bir proje yapıyor diye seçimde ona oy verecek sonrada TOGG projesi yalan olacak gibi.

Elektrikli otomobiller Tesla'lar çıkınca popülerleşti diye biliyorum. E o zaman yani çok bekletilmemiş gibi TOGG projesi.

Elektrikli otomobiller Tesla'lar çıkınca popülerleşti diye biliyorum. E o zaman yani çok bekletilmemiş gibi TOGG projesi.

İlk üretilen Tesla aracı, hafif; sağlam ve güçlü hale getirilmek için karbon elyaf gibi malzemelerden üretildi. 2006 yılında dünyaya tanıtılan Tesla Roadster 2008'de üretilmeye başlandı.

Geri
Yukarı