TOGG projemize ne oldu?

TOGG'a ne oldu? Bir an dillere destan oldu. Üretildi veya benim mi haberim yok? Özellikleri ne olacak? Mercedes vb. araçlardan daha iyi olma ihtimali var mıdır?

Fabrikası açıldığı zaman seri üretime başlanacak, şu anlık proje duyuruldu. Çıktığı zaman Mercedes'in E ve C kasalarından daha iyi olacağı kesin.

s-388e5cd82ca55bd111abd0ecca9032935e348dc4.png

Devlet sırrı olarak saklanıyor sanırım. ☺️

Bir şey olduğu yok. Fabrika inşaatı devam ediyor. Buradan inşaatı canlı olarak izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2022 yılının son çeyreği.

Bu inşaat işlerinden pek anlamam ama bizim buraya koskocaman şehir hastanesini 5 ayda yaptılar. Neredeyse 1 yıldır devam eden bir inşaat nasıl halen daha tamamlanmadı anlam veremiyorum.

Attığın fotoğraflardaki arabalar fake bir haberin kurbanı.

Bu da mı fake? :D
Cumhurbaşkanımızın babayiğit dediği araçtır kendisi.

Aynn kardesim Mercedes'ten, Audi'den iyi olacak, 2023'te uzaya TOGG'la çıkacağız inşallah.

Ben daha iyi olacak demedim hocam. Sadece fikirlerinizi almak istedim.

Eki Görüntüle 1136809

Devlet sırrı olarak saklanıyor sanırım. ☺️

Google ve Tesla'ya rakip olmak mı? Hocam Google'ın maaşı bile bizim devletten daha iyi ve Tesla'nın akılllı adamı Elon Musk'a hangi akıllı adamı karşısına koyacaklar? Adam en iyi aracı yaptı. Şovuna devam ediyor. Biz daha araç üretemiyoruz. Salak salak konuşuyorlar. Gülmek daha iyi :D.

Bu da mı fake? :D
cumhurbaşkanımızın babayiğit dediği araçtır kendisi.

Yok olum. Almayın TOGG falan. Devlet bize zulm ediyor vergiler ile biz TOGG alıp devlete para vereceğiz öyle mi? Gidip kendime eski model bile olsun Mercedes vb. araç alırım.

Son düzenleme:
Siz olayı anlamamışsınız. 2018 yılında seçimden hemen önce Türkiye'nin önde gelen 5 şirketi ile camaronun çakması bir araba yapılmaya başlandı. En azından böyle gösterildi. Sonra o proje ne oldu bilmiyorum :d başına bir işler geldi.
O proje ne olduysa artık olmadı. O şirketler toog arabasını yapıyor şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı