TOGG yeni logosunu paylaştı!

Zamanla ülkemizde parçalarını üreten birkaç fabrika kurulabilir ancak bu ürün yurt dışında hangi kitleye hitap edecek kim bilir?

Ne bileyim Jaguar, Tesla falan varken TOGG neden tercih edilmeli ki?
Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı Tesla ile aynıydı veyahut daha pahalıydı. Ben olsam bilinmedik bir marka yerine daha iyi özellikli Tesla alırım.

Araç donanımlı ve sağlam olsun. Yeter ki haketsin. Pahalı da olabilir 500.900 arası, ama dediğim gibi sağlam ve donanımlı olsun yeter ki. Ota b*ka çamur atan arkadaşlar, Erdoğan'a o kadar kin tutmuşlar ki, (Tutabilirler de) Ama Erdoğan'ı bırakıp, Ülkeye yapılana da bakılması lazım bu durumda. Birşeyler üretip (Çabalanıyor) hemen linç ediliyor o ürün veya kişi. Biz Türk vatandaşı olarak böyle yaparsak GRAM ilerleme olmaz ötesi berisi yok. Hükümeti eleştirdiğimiz kadar da kendimizi de eleştirmemiz lazım. Hazıra alışan, konan bir millet olduk. Üretim yapayım, şöyle yapsak güzel olur demiyoruz. Diyenler olsa da hep susturuluyor. (Hükümet) hata yapıyor biz de üstüne ekliyoruz işin içinden çıkılmıyor. Adam daha ürünün görselini görüyor, binmiyor, test etmiyor, kullanmıyor hoppp bu kötü olmuş yiaaa. Genel kafa bu. Ha test edersin (Hakkıyla) yorum yapanlara lafım yok.

Ben logoyu beğenmedim. Esin kaynağı güzel ona bir şey diyemem. Fakat genel olarak gördüğüm bir husus var. Kötüleyen çok fazla arkadaş görüyorum. Tamam eleştirebiliriz ben de eleştiriyorum ancak siz çamur atıyorsunuz. Buna eleştirmek denemez. Dünyanın koca üreticilerinin fabrikaları bile pandemi araya girince "azalan" siparişleri yetiştiremez iken TOGG çıkışını geciktirince neden hemen siyasi obje haline getiriliyor? Önümüzdeki hafta sonu seçim olsa ve yeni gelen kişi bunu desteklese destekleyecek misiniz merak ediyorum. Roma 1 günde kurulmadı. Bu alanda yeniyiz ve bazı durumlarda hala dışa bağımlıyız. Elbette gecikecek. Tecrübesizlik, platformun geliştirilmesi vesaire derken önünüze birçok engel çıkacak. Benim mevcut hükümeti ne kadar eleştirdiğimi herkes bilir. Ancak bunun hükümetle bir alakası yok. Dünya markası çıkartmalıyız ve TOGG gibi projeleri yerin dibine sokarsak bunu başaramayız. Yarın başka bir genç, hatta bu forumdan birisi bu işe girişse ben yine desteklerim. Siyasi görüşüne bakmam. Lütfen saygılı ve konuyu bilerek eleştirin.

RTE’den bahsetmedim ne demek istediğimi iyi biliyosun bence. Konuyu siyasileştirmeye gerek yok.
Siyasileştirme değil ki. Gecenin bir yarııs maliye bakanını kim atıyor bu ülkede ? Kimin imzasıyla atanıyor. Sizin görüşünüüz bilmem ama rte şuan ülkeyi tekelinde yönetiyor, sizde farkındasınızdır. Bu 2012-13ten beri böyle. Bunu bilmek için araştırmaya gerek yok, gündemi takip edip farklı kaynaklara yönelerek bunları anlayabilirsiniz. O yüzden diyorum o kendisi televizyonda açıkladı diye ve o açıkladığı üretimde bu araba idi.

Bence logo daha böyle şey olmalı logoyu gösterdiğin zaman bu TOGG diyebileceğim bir logo olmalı birisine bunu gösteren bilmez akılda kalıcı bir şey olmalı bence. Tabii araba daha çikmadi ama bir araba logosu gibi değil de program logosu gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Renk seçimi güzel fakat aşırı sade olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı