TOGG'un fiyatı ne olacak?

Üretilecek diye ucuz olacak hiç sanmıyorum. Ülkemiz kazığı seviyor çünkü. Burası Almanya olsa askeri maaşla BMW 3.20'ye biniyorduk.
Almanya'yı bir şey sanmayın. Orada öyle bir şey yok. Çoğu hala B5 Passat Variant. 2005 Audi A4 Avant'a falan biniyorlar.
650 bin TL'den başlayan fiyatlarla.
O fiyata AMG paket GLB alınır. Subaru Forester alınır.

Almanya'yı bir şey sanmayın. Orada öyle bir şey yok. Çoğu hala B5 Passat Variant. 2005 Audi A4 Avant'a falan biniyorlar.
2005 model arabaya 2000-3000 verip binebiliyor. Sen 2005 model arabaya 150.000 TL veriyorsun. Almanya'yı nasıl daha bir şey sanmayalım. Ben yılından da değilim 2005 model olup eli yüzü düzgün çok araç var. İlla lükse bineceğiz diye bir şey de yok millette. Araba ihtiyaç oldu artık ama insanlar 2005 bile zor ulaşıyor.
Konu ile alakası yok ama adam 500 GB SSD yi 65 birim para gibi komik bir rakama alıyor Türkiye'ye gelince bir sıfır koyman gerekiyor fiyatı öğrenmek için. Sözde sıfırları attık diye övünüyorduk.

2005 model arabaya 2000-3000 verip binebiliyor. Sen 2005 model arabaya 150.000 TL veriyorsun. Almanya'yı nasıl daha bir şey sanmayalım. Ben yılından da değilim 2005 model olup eli yüzü düzgün çok araç var. İlla lükse bineceğiz diye bir şey de yok millette. Araba ihtiyaç oldu artık ama insanlar 2005 bile zor ulaşıyor.
Konu ile alakası yok ama adam 500 GB SSD yi 65 birim para gibi komik bir rakama alıyor Türkiye'ye gelince bir sıfır koyman gerekiyor fiyatı öğrenmek için. Sözde sıfırları attık diye övünüyorduk.
Siz İtalya'da da Lamborghini var hep zannediyorsunuzdur. Yazık.

Bir Sıla Yolu videosu izle bakalım araçlar ne görürsün. Almanya'da arabalara çok önem verilmez. Çünkü araba ölü bir Yatırımdır. Evet alabiliyorlar. Fakat asgari ücret ile 3.20'ye falan binmiyorlar o kadar. Siz benim muhattabım bile değilsiniz. @Saint Lucia benim muhattabım, ona cevap verdim.
Sizinle tartışmayacağım. Yoksaydım sizi, Kendi kendinize konuşursunuz.

Bir Sıla Yolu videosu izle bakalım araçlar ne görürsün. Almanya'da arabalara çok önem verilmez. Çünkü araba ölü bir yatırımdır. Evet alabiliyorlar. Fakat 3.20'ye falan binmiyorlar o kadar. Siz benim muhatabım bile değilsiniz. @Saint Lucia benim Muhattabım ona cevap verdim.
Dostum anlamıyorsun herhalde, Almanya'yı çok bir şey sanmayın diyerek küçümsediğin için mesajına cevap verdim. Çok da meraklı değilim sizinle konuşmaya. :D Biraz gözünüz açılsın. Kendi ülkenin halini gördükten sonra Almanya gibi bir ülkeyi küçümsemek gerçekten komik geliyor. Karşılık olarak alıntılayarak cevap verdiniz. Şimdi de muhatap değilsin diyorsun, komik. :D
Sen Oğuz Sasi hayranıydın değil mi, hatırladım. Suç bende. :D

Benim Muhattabım ona cevap verdim.

Hocam ne olursa olsun Avrupa bizden iyi durumda. Demek istediğim bu. Bizim ülkemiz gösterişi seviyor sadece. Yokken bile var demeyi seviyoruz. Çifçimize destek vermiyoruz fakat köprü yapıyoruz. Bu yüzden Avrupa'dan kötüyüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı