Toksik insanlar artıyor

Max Stirner

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx 4090 ti i9 14700k 32 gb 4200 mhz m3.ssd 128 tb
Gelin güzel bir sohbet edelim sizce son zamanlarda toksik kitle çok artmadı mı?
1. Animedeki bnha kitlesi sayesinde 2020'de anime kitlesi çoğaldı fakat iyi şeklinde değil. Death Note'u söylememe gerek yok.
2. Minecraft gibi Online oyun kitlelerinde kitlesi toksikleşti (Alpha kuşağı sayesinde).
3. Gelmeyin şimdi bana yabancılar öyle değil diye. Geçen Hypixel'de bedwarstayım 3 blok Clutch yaptım diye makro muamelesi yedim.
4. Technopat'ın hala çok iyi üyeleri var fakat artık 5000 TL'ye RX 550 öneren gördüm.
5. Bu kadardı sohbet etmek isteyen yazsın herkese iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her gün eften püften meselelerden yakınılan konulardan, cidden üzerinde tartışılacak meseleleri masaya yatıran konuları göz ardı ediyoruz gibime geliyor.
3. Gelmeyin şimdi bana yabancılar öyle değil diye. Geçen Hypixel'de bedwarstayım 3 blok Clutch yaptım diye makro muamelesi yedim.
4. Technopat'ın hala çok iyi üyeleri var fakat artık 5000 TL'ye RX 550 öneren gördüm.
Bu iki madde hariç. Bunlar tartışmaya değer konular bence.

Son düzenleme:
Animedeki bnha kitlesi sayesinde 2020'de anime kitlesi çoğaldı fakat iyi şeklinde değil. Death Note'u söylememe gerek yok.
Animeyi sadece Naruto ya da Death Note'dan ibaret sanan bir kitle var maalesef, ki iyi bile değiller.

Bu tür üyelerden kurtulmanın en iyi yolu göz ardı etmektir.

ş-şey "toksik" yerine "toxic" demiyor muyduk?
Yani evet bazı arkadaşlar 10.000TL'ye GTX 1650S sistem öneriyordu bir de üstüne saçma sapan konular açıyorlardı ( çoğu kişi anlamıştır)
Bir de herkes herkesi linçliyor. R5 5600X vs i7 10700K konusunda c/t açısından i7 öneririm dedim. Üstüne bir uyarı, bir linç. Vallahi sanki küfür ettim.

Minecraft'ta son zamanlarda hileler çoğaldı. Belki ondan diyorlardır. Son zamanlarda artık Hypixel girmiyorum. Lag'dan oynanmıyor. Türk sunucularında SonOyuncu zaten Full hile. Craftrise bir nebze daha iyi fakat orada da hep 10 yaş çocuklar var. Geçenlerde bedwars el kazandım çocuk bana iyi oynadık dedi. İşte buna sevindim. Bu yüzden son zamanlarda Craftrise'ı çok sevdim. Diğer konular hakkında bir şey diyemem.

Geri
Yukarı