Tokyo ghoul güzel mi?

Mangasını da bitirdim animesini de, animesi ilk 2 sezon kesinlikle çocuk animesi diyemezsin, 3 4 öyle lakin mangası gerçekten efsane gerek çizimler gerek farklı hikayesi.

Shounen serisi için gayet hoş, lakin paso haikyuu izleyen biri sevmez orası aynı shounen izliyorsanız seversiniz.

Mangasını da bitirdim animesini de, animesi ilk 2 sezon kesinlikle çocuk animesi diyemezsin, 3 4 öyle lakin mangası gerçekten efsane gerek çizimler gerek farklı hikayesi.
Öncelikle söyleyeyim mangayı okumadım. Ayrıca çok tepki çekti o yüzden konuyu şu mesajla kapatalım artık: Zevkler ve renkler tartışılmaz. Benim için Tokyo ghoulda sadece bayık bi romantizm, dram falan vardı. Zerre ilgimi çekmedi uyuya uyuya bitirdim. Sevene lafım yok. Ama anlattığım şeyler tadınızı kaçırıyorsa izlemenizi tavsiye etmem.

Öncelikle söyleyeyim mangayı okumadım. Ayrıca çok tepki çekti o yüzden konuyu şu mesajla kapatalım artık: Zevkler ve renkler tartışılmaz. Benim için Tokyo ghoulda sadece bayık bir romantizm, dram falan vardı. Zerre ilgimi çekmedi uyuya uyuya bitirdim. Sevene lafım yok. Ama anlattığım şeyler tadınızı kaçırıyorsa izlemenizi tavsiye etmem.

Tepkimi size vermemiştim ama mangada farklı konu farklı sahneler işleniyor animeyi bitirip direk Tokyo ghoul hakkında yorum yapmak biraz saçma manga canon>anime Canon olarak aldığımız için mangada işlenen şeyler baz alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı