Tokyo Ghoul incelemesi ve düşüncelerim

Arda_Animations

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben arda. Anime hakkında önceden bir konu açmıştım neden izlenceği vb için. Orada da hiç anime izlemediğimi ve sevmediğimi söylemiştim. 1.sezonu bitirdim. Size düşüncelerimi aktaracağım. Bir arkadaşın dediği gibi kendimi olumsuz motivasyonlu değil normal izledim. Güzel bir anime +13 denilebilir vahşetten vb. cidden sarıyor ve eğlenceli arkadaşım 2.sezona başla diye ısrar etti ama ben izlememeye karar verdim. İzliyecekseniz güzel, duygusal ve aksiyonlu bir anime ama şahsen ben sadece önyargılı olmamak için izledim bir daha yakın zamanda başka bir anime izlemeyi düşünmüyorum. Size bilgilerimi aktardım, teşekkürler.

Tokyo Ghoul'un sadece ilk sezonu izlenebilir şahsi açımdan. Geri kalanı ergen kızların izlediği bir şeye dönüşüyor. Neden bu kadar popüler onu da bilmiyorum, 1. sezonun openingi yüzünden sanırsam :D 2. sezona hiç başlamayın, tadında bırakın.

Tokyo Ghoul'un sadece ilk sezonu izlenebilir şahsi açımdan. Geri kalanı ergen kızların izlediği bir şeye dönüşüyor. Neden bu kadar popüler onu da bilmiyorum, 1. sezonun openingi yüzünden sanırsam :D 2. sezona hiç başlamayın, tadında bırakın.
Openingi kötü de opening müziği efsane. Unravel... Oynatma listemde duruyor hala.
Animeden aklımda kalan en önemli şey Unravel oldu.
Tam bunun için gelmiştim 🙂

Geri
Yukarı