Tolga Çevik Formatı

Arda Dayıoğlu

Kilopat
Photo.jpg

İkinci bölümde Cem Yılmaz katıldı Tolgshow'a.

Sadece şovun işleyiş biçimi yüzünden (Görünmez yönetmen bir komut verir, Tolga veya gelen konuk o komutu uygulamaya çalışır) gerçek bir Cem Yılmaz şöleni izleyemedik.

Bu ilginç bir durum çünkü bir sanatçının katıldığı bir talk show programında genelde kendini iyi ifade edememesine yol açan şey ya kötü bi' gün geçirmiş olmasıdır, ya canlı yayında biriyle tartışır ya da başka bir şey.

Fakat burada sanatçının cevherini göremememize sebep olan şey bunlardan hiçbiri değil!

Komik!

Yalnızca programın formatı!

Mikrofonu yeterince elinde tutamıyor, haliyle büyük espriler yapamıyor.

Çünkü orada (piyanistle beraber) iki kişi daha var ve yönetmenin onlarla da komut vererek ilgilenmesi icap ediyor.

O akşam ücretsiz Spotify gibi düşün.

O akşam son derece sınırlı bir Cem Yılmaz izlemek zorunda kaldım.

Bu çok kötüydü.

Program eğlenceli miydi?

Kesinlikle.

Ama adeta Cem Yılmaz'ın elleri bağlıydı.

Anlayabiliyor musunuz?

Örneğin burada Cem Yılmaz'a daha çok gülmeniz çok olası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü yaptıkları şey basit.

Bir araya gelmiş sohbet ediyorlar.

Ne kadar sade ve güzel değil mi?

Ceza sahası boş.

İstediğin zaman gole gidebilirsin bir komedyen olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk zamanlarından beri zaten Tolga Çevik formatına hiç gülemedim nedense. Bana hep fazla sulu gelmiştir. Sonra film çekti "Sen kimsin?" diye. Yemin ediyorum aşağıdaki saniyeleri takip etmeye başladım sıkıntıdan. Organize işlerde tamam güldüm ama sanırım kendi yaptığı projeler pek başarılı değil. Yani format hep aynı. Yanlış anlayacak, aptal durumuna düşecek en son hafif cinsel bir şaka yapacak. Başka bir şey göremedim ben bu zamana kadar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı