Toloka'da 18 yaş altı para transferinde ban yenir mi?

Yunus2121

Femtopat
Daha fazla  
Tolokada hesabım var hesapta 18 yaş üstüyüm ama gerçekte 18 yaş altıyım. Paparam varda Papara'ya paramı aktarsam bir sorun oluşur mu? Papara'da ise 18 yaş altıyım, ban yer miyim? Aydınlatabilir misiniz beni?

Yeniyim 4 dolar oldu bir de şey sorabilir miyim bu hani selfie çektiğimizde yaş kısmına 15 yazsak bir sıkıntı çıkar mı?

Ne için selfie çekiyorsunuz? Para çekerken öyle bir şey istememesi lazım.

Maalesef hiçbir fikrim yok, ben de şey sormak istiyorum 4 dolar nasıl kasabildin ben daha 1 dolar kasabildim ve dil testlerinde kaldım.

Dil testlerinde kaldıysanız 3-4 ay bir daha giremezsiniz ve o sürede o dillerden görev gelmez.

Ne için selfie çekiyorsunuz? Para çekerken öyle bir şey istememesi lazım.

Dil testlerinde kaldıysanız 3-4 ay bir daha giremezsiniz ve o sürede o dillerden görev gelmez.
Diyelim dil testlerini geçtik ve düzenli olarak görevleri yapıyorux ortlama bir sayı vermek gerekirse kaç dolar kazandırır?

Diyelim dil testlerini geçtik ve düzenli olarak görevleri yapıyorux ortlama bir sayı vermek gerekirse kaç dolar kazandırır?
Biliyor musun bilmem dil testlerinden ziyade metin okumaları yapsan daha iyi olur okumalar her 40 dakikada bir 3x0,06 ile 0,18 dolar kazandırıyor bunu çalıştığın zamana göre uyarlıyabilirsin

Sorumluluk reddi beyanı gibi durumlar oluşabilir. Elde edilen kazançların iptaline kadar bütün yetkilerin hepsine sahipler. Yaşınızın 18'den küçük olduğunu belli etmeden iş yapmanız gerekir.

Toloka Web Sitesi sadece İsviçre Konfederasyonu vatandaşı olmayan ve/veya vergi mükellefiyeti bakımından İsviçre Konfederasyonunda ikamet etmeyen reşit kişiler tarafından kullanılabilir. VATANDAŞI OLDUĞUNUZ ÜLKENİN VE/VEYA İKAMET ETTİĞİNİZ ÜLKENİN KANUNLARINA GÖRE HENÜZ 18 YAŞINDA DEĞİLSENİZ, VE (VEYA) REŞİT OLMA YAŞINA ULAŞMAMIŞ İSENİZ, İsviçre KONFEDERASYONU VATANDAŞI İSENİZ VE/VEYA VERGİ MÜKELLEFİYETİ BAKIMINDAN İsviçre KONFEDERASYONUNDA İKAMET EDEN BİR KİŞİYSENİZ TOLOKA WEB SİTESİ ÜZERİNDEN VERİLEN GÖREVLERİ YAPAMAZSINIZ VEYA TOLOKA WEB SİTESİNİ VEYA SİTEDEKİ HERHANGİ BİR FONKSİYONU BAŞKA ŞEKİLLERDE KULLANAMAZSINIZ. İŞBU KULLANIM SÖZLEŞMESİNİ KOŞULLARINI, GİZLİLİK POLİTİKASINI VE/VEYA FORUM KURALLARINI kabul ETMİYORSANIZ TOLOKA WEB SİTESİNİ KULLANMAYIN. TARAYICINIZDAKİ “GERİ” TUŞUNA TIKLAYIN YA DA TARAYICININ AKTİF PENCERESİNİ KAPATIN, BÖYLECE KAYIT İŞLEMİ İPTAL EDİLECEKTİR. İşbu Kullanım Sözleşmesi hakkında sorularınız varsa, sorularınızı [email protected] adresine göndermenizi rica ederiz.

Geri
Yukarı