Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands 24 Ocak'a kadar 67,50 TL

Çıktığından beri alasım var fakat oyuna güvenemiyorum, kısa süre sonra sıkacak bir oyuna benziyor. Bir türlü şans veremedim bu seriye. Oynadığım tek oyunu Splinter Cell: Blacklist.

R6 Elite mi alsam bunu mu? Kararsız kaldım. Hikayeli oyun olarak RDR2 oynuyorum yetiyor da artıyor.
Sizce?
Açıkçası almak istediğin Elite kostüm de Ubisoft'un bir diğer oyununa özel içerik. :D Ubisoft'un kazandığı paraları çok yanlış değerlendirdiğini düşünüyorum. 3 gündür oyunun dereceli sunucuları kapanıyor ve adamlar bunun farkında bile değiller. Neyse konu dışına çıkmayalım. Elite kostümü çok beğendiğiniz ve çok oynadığınız karakter için alın sadece.

Bu oyunu ise tavsiye ederim, son karar size kalmış.

Açıkçası almak istediğin Elite kostüm de Ubisoft'un bir diğer oyununa özel içerik. :D Ubisoft'un kazandığı paraları çok yanlış değerlendirdiğini düşünüyorum. 3 gündür oyunun dereceli sunucuları kapanıyor ve adamlar bunun farkında bile değiller. Neyse konu dışına çıkmayalım. Elite kostümü çok beğendiğiniz ve çok oynadığınız karakter için alın sadece.

Bu oyunu ise tavsiye ederim, son karar size kalmış.
Aslında 600 krediye 2 E-Spor skini + bu oyun da yapabilirim, tek başıma kalmayacaksam.
Bilmiyorum. Oyunun videolarını izlemem lazım, hoş gözüktü.

Aslında 600 krediye 2 E-Spor skini + bu oyun da yapabilirim, tek başıma kalmayacaksam.
Bilmiyorum. Oyunun videolarını izlemem lazım, hoş gözüktü.
Tek başına oynamak da bayağı bir sıkıntılı. Zorlu görevler ve oyunun ileri safhaları için kesinlikle bir arkadaşa ihtiyacınız var. Çevrenizde oyunu oynamak isteyen arkadaşlarınız varsa ona göre değerlendirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı