Tom Clancy's ghost Recon: Wildlands benzeri oyun önerisi

Mordo RS

Hectopat
Daha fazla  
Tom Clancy's ghost Recon: Wildlands Ryzen 3 4300U laptopumda 30-35 FPS arası bir değer veriyor. Bu oyuna benzer ama Ghost Recon ve The Division serisinden olmayan daha düşük sistem isteyen ana hikayesi co-op oynanan bir oyun önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tom Clancy's ghost Recon: Wildlands Ryzen 3 4300U laptopumda 30-35 FPS arası bir değer veriyor. Bu oyuna benzer ama ghost Recon ve The Division serisinden olmayan daha düşük sistem isteyen ana hikayesi co-op oynanan bir oyun önerir misiniz?

Dostum o tarzda o büyüklük ve gerçekçilikte bir tek ghost Recon break point var yani 2. oyunu ama senin laptop kaldırmaz. Eğer internetin 25 Mbps ve üstü ise Ethernet kablosu çekip GeForce NOW'dan Full ayarlardan oynayabilirsin.

Şu an aklıma Ghost recon kadar büyük çaplı oyun gelmiyor sanırım yok da fakat swat 4 gibi yani baya gerçekçi taktiksel fps oyunu arıyorsan Ready or not ı öneririm şu an indirimde 90 TL ve ilerde güzel güncellemeler alır gibi. Bi tane daha oyun var gerçekçi taktiksel bir oyun çok ünlü değil fakat gayet tatmin edici eve gidince ismini öğrenip yazarım bu 2 oyuna bakabilirsin.

Dostum o tarzda o büyüklük ve gerçekçilikte bir tek ghost Recon break point var yani 2. oyunu ama senin laptop kaldırmaz. Eğer internetin 25 Mbps ve üstü ise Ethernet kablosu çekip GeForce NOW'dan Full ayarlardan oynayabilirsin.

Şu an aklıma ghost Recon kadar büyük çaplı oyun gelmiyor sanırım yok da fakat swat 4 gibi yani bayağı gerçekçi taktiksel FPS oyunu arıyorsan Ready or Not'ı öneririm şu an indirimde 90 TL ve ileride güzel güncellemeler alır gibi. Bir tane daha oyun var gerçekçi taktiksel bir oyun çok ünlü değil fakat gayet tatmin edici eve gidince ismini öğrenip yazarım bu 2 oyuna bakabilirsin.

Breakpoint'i denemistim genelde 30-40 FPS arası veriyordu ama laptopum şu an bozuk BIOS downgrade sebebiyle ekrana görüntü gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı