Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands uPlay Kütüphanesine Eklenmemesi

MrJacues

Hectopat
Daha fazla  
Kuzenim sistem toplarken MSI'dan 1070 ekran kartı aldığı için hediye olarak Wildlands veriyordu. Bende MSI Register sitesine girdim ve adımlarını uyguladım. Bana 16 Haneli(4x4) bir key verdi ayrıca Uplayden key'i nasıl aktif edebileceğim yazılı bir makale vardı lafı uzatmadan toparlıyalım ben bu keyi Uplay Hesabımdan açtım ve Key'i "Active Key" bölümüne girdim "Active" butonuna bastım aşağıda hangi öğenin kütüphaneme eklendiğini belirtti "Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands+DLC" şeklinde fakat herhangi bir oyun eklenmedi kütüphaneme. Ubisoft desteğe mesaj attım fakat sanıyorum hafta sonu olduğu için mesai saatleri dışında kaldı mailim. Technopat'den fikir almak istedim. Fikri olan var mı acaba ? Teşekkür ediyorum şimdiden.

Akşam üstü eve geçtiğimde sizlere daha detaylı fotoğraflarını atacağım.

Fotoğraflar ektedir arkadaşlar.(Forumun Resim Yükle bölümünden Hata mesajı alındığı için hizliresim sitesinden upload edilmiştir.)
1. fotoğrafta kütüphanemde sadece Open Betası var o zaten "Expired" Süresi geçmiş olarak görünüyor.

EgBoyZ.png

2. fotoğrafta "16 Haneli kodu" yazdığımda verdiği uyarı yer almakta.

W0y58Q.png

3. fotoğrafta ise kod yer alıyor. Sitenin verdiği adımları vs. görünüyor.

LyXr0a.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı