Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

FcamS

Picopat
Yer
Home Sweet Home
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege almayı düşünüyorum ama almadan önce birkaç sorum var;
1.Oyunun kitlesi hala fazla mı?
2.Verdiğim paraya değer mi?
3.Fazla hile var mı?
Şimdiden teşekkürler.

1. Evet, yeterince.
2. Kesinlikle.
3. Çok çok nadir karşılaşabilirsiniz, 1 ayda 1 kere rastlarsınız en fazla.

2-3 ay önce olsa alınır derdim ama şu anda alınmaz. Oyunu 2016'dan beri oynuyorum. 2-3 ay öncesine kadar çok güzel bir oyundu. Hem PS4 hem de PC platformlarında Plat I'e kadar yükseldim. Bu Ubisoft'un vurdumduymazlığı yetti artık. Aynı silahları ısıtıp ısıtıp önümüze koymasından tutun, buglara kadar ne ararsanız var. Hile konusunda bir sorunum yok ancak oyuncularını önemsemeyen şirketi ben neden önemseyeyim? Oyun taktiksel amacından çok ama çok uzakta. Saçma sapan etkinlikler geliyor. Çocuk oyununa döndü resmen. Oyun benim için bitmiştir. Dinleri imanları para oldu. 4 yıldır düzeltilmeyen bug vardı, inanabiliyor musunuz? Rezalet ötesi.

5 ay önce bilgisayarimi sattığım için bırakmak zorunda kaldım 700 saatim vardı bazı zamanlarda kafayı yesem de nadir oluyordu çok seversin ama üst paketi al kesinlikle.
2-3 ay önce olsa alınır derdim ama şu anda alınmaz. Oyunu 2016'dan beri oynuyorum. 2-3 ay öncesine kadar çok güzel bir oyundu. Hem PS4 hem de PC platformlarında Plat I'e kadar yükseldim. Bu Ubisoft'un vurdumduymazlığı yetti artık. Aynı silahları ısıtıp ısıtıp önümüze koymasından tutun, buglara kadar ne ararsanız var. Hile konusunda bir sorunum yok ancak oyuncularını önemsemeyen şirketi ben neden önemseyeyim? Oyun taktiksel amacından çok ama çok uzakta. Saçma sapan etkinlikler geliyor. Çocuk oyununa döndü resmen. Oyun benim için bitmiştir. Dinleri imanları para oldu. 4 yıldır düzeltilmeyen bug vardı, inanabiliyor musunuz? Rezalet ötesi.
Hocam ne yazık ki bazı hataları var ama piyasa ile kıyasla eşi benzeri olmamaya yakın bir oyun bence şahsen 700 saat içinde aşırı üzen bir şey olmadı beni.

Hocam oyunun kitlesi bir hayli fazla. Verdiğin paraya değer. Hileye çok nadir denk geldim. Zaten hile kullananlar banlanıyor. Ban sistemi çok iyi bence. Gelen geçene ban çakıyorlar :) İlk başlarda zorlanabilirsin ama oynadıkça keyif alırsın.

Geri
Yukarı