Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

462002

Hectopat
Herkese iyi forumlar.
Steam'da Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 35 TL gibi bir fiyatı var daha da düşmez zaten ben videolarda falan izledim ama pek sevemedim ama güzel oyun yani sizce alınır mı?
Bir de nişancı silahlarda bayağı kendimi geliştirdim CS de falan iyi oynuyorum bu oyunda da nişancı silahını iyi olmasını isterim sizce iyi mi?
Sniper'leri bana oyuncak gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun CS'den çok farklı bir oyun. Kolunun ve aiminin önemi var tabii ki ama ilk 300 saat muhtemelen nereden vurulduğunu bile anlamayacaksın. Çok fazla karakter, fazlaca harita ve her haritada çok fazla taktik var. Bu anlamda hem çok karışık hem de çok zevkli bir oyun. 35 TL'ye değeceğinden fazlasıyla eminim. Fakat ilk 300 saat çok kanser olacaksın.
Ek olarak oyundaki silahların tepmesi silaha göre değişiyor. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ilk vuruş istediğin yere gidecektir ama devamı sıkıntılı işte. Ayrıca yaklaşık 100 karakter içinden iki nişancı var (Glaz ve Kali) ve ikisinin de görevi farklı. Tek hesap etmen gereken adam vurmak olmayacak. Yanlış seçtiğin karakter bile oyunu kaybettirebilir.

Oyun CS'den çok farklı bir oyun. Kolunun ve aiminin önemi var tabii ki ama ilk 300 saat muhtemelen nereden vurulduğunu bile anlamayacaksın. Çok fazla karakter, fazlaca harita ve her haritada çok fazla taktik var. Bu anlamda hem çok karışık hem de çok zevkli bir oyun. 35 TL'ye değeceğinden fazlasıyla eminim. Fakat ilk 300 saat çok kanser olacaksın.
Ek olarak oyundaki silahların tepmesi silaha göre değişiyor. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ilk vuruş istediğin yere gidecektir ama devamı sıkıntılı işte. Ayrıca iki nişancı var (glaz ve Kali) ve ikisinin de görevi farklı. Tek hesap etmen gereken adam vurmak olmayacak. Yanlış seçtiğin karakter bile oyunu kaybettirebilir.

CS'den çok daha zor bir oyun. İğne deliğinden vuruyorlar direk. Alacaksanız takımınızın olması gerek tek başına sarmıyor ve her türlü toxic oyuncu geliyor.

Teşekkür ederim açıklama için.

Herkese iyi forumlar.
Steam'da Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 35 TL gibi bir fiyatı var daha da düşmez zaten ben videolarda falan izledim ama pek sevemedim ama güzel oyun yani sizce alınır mı?
Bir de nişancı silahlarda bayağı kendimi geliştirdim CS de falan iyi oynuyorum bu oyunda da nişancı silahını iyi olmasını isterim sizce iyi mi?
Sniper'leri bana oyuncak gibi geldi.
Ben alıp 30 saat oynadım. Hâlâ nereden vurulduğumu anlamıyorum. Oyunu oynayanlar iğne deliğinden vuruyor, birçok farklı özellikte karakter var, benim gibi oynayacak arkadaşın yoksa sıkılabilirsin. Yani öğrenmek zaman alıyor..

Ben alıp 30 saat oynadım. Hâlâ nereden vurulduğumu anlamıyorum. Oyunu oynayanlar iğne deliğinden vuruyor, birçok farklı özellikte karakter var, benim gibi oynayacak arkadaşın yoksa sıkılabilirsin. Yani öğrenmek zaman alıyor.

Alırsam senle de oynarız bir arkadaşım daha var.
@alp15eren @toomanynights @Ensar. 53
Bir de hani iğne deliğinden vuruyorlar dediniz ya o hile anlamında mı yoksa Pro oyuncular mı?
@Esunshine

Son düzenleme:
Nasıl oyun sizce silahları bana biraz değişik geldi ama oynanılışını sevdim.

Açıkçası ben başına oturursam devamı geliyor CS gibi klasik bir oynanışı yok taktiksel neredeyse her şey, duvar patlat gir istersen kapıdan istersen pencereden kır gir zaten her operatör farklı özellikte bunlar da oyuna ayrı bir zevk katıyor oyunun vuruş hissiyatı bence güzel silahlara gelince de çok çeşitli silahlar var iyi olan da var kötü olanda var genel anlamda güzel yani farklı taktiksel FPS oyunu arayışı içindeysen kesinlikle al oyna 1000 saat garanti öyle diyeyim sana.

Geri
Yukarı