Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

Herkese iyi forumlar.
Steam'da Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 35 TL gibi bir fiyatı var daha da düşmez zaten ben videolarda falan izledim ama pek sevemedim ama güzel oyun yani sizce alınır mı?
Bir de nişancı silahlarda bayağı kendimi geliştirdim CS de falan iyi oynuyorum bu oyunda da nişancı silahını iyi olmasını isterim sizce iyi mi?
Sniper'leri bana oyuncak gibi geldi.

Ben Epic Games'te operatör Edition almıştım
Oynamak istersen Discord verirsen ekleyebilirim

Herkese iyi forumlar.
Steam'da Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 35 TL gibi bir fiyatı var daha da düşmez zaten ben videolarda falan izledim ama pek sevemedim ama güzel oyun yani sizce alınır mı?
Bir de nişancı silahlarda bayağı kendimi geliştirdim CS de falan iyi oynuyorum bu oyunda da nişancı silahını iyi olmasını isterim sizce iyi mi?
Sniper'leri bana oyuncak gibi geldi.

Alınır ayrıca bir ara 23 TL'ye düşmüştü ama sanırım tek seferlikti o çünkü son 2 indirimdir 35 TL.

Açıkçası ben başına oturursam devamı geliyor CS gibi klasik bir oynanışı yok taktiksel neredeyse her şey, duvar patlat gir istersen kapıdan istersen pencereden kır gir zaten her operatör farklı özellikte bunlar da oyuna ayrı bir zevk katıyor oyunun vuruş hissiyatı bence güzel silahlara gelince de çok çeşitli silahlar var iyi olan da var kötü olanda var genel anlamda güzel yani farklı taktiksel FPS oyunu arayışı içindeysen kesinlikle al oyna 1000 saat garanti öyle diyeyim sana.

Teşekkür ederim hocam.

Alırsam senle de oynarız bir arkadaşım daha var.
@alp15eren @toomanynights @Ensar. 53.
Bir de hani iğne deliğinden vuruyorlar dediniz ya o hile anlamında mı yoksa Pro oyuncular mı?
@Esunshine

Ben 41 tlyken almıştım ve toplam 49 saat oynamama rağmen şu ana kadar hile denk gelmedi. Geldiyse bile ben fark etmedim. Yani iğne deliğinden vurulma olayı Pro oyuncular yüzünden. Haritalarda güzel yere pusmama rağmen bazen ben de adamı görmeden ölüyorum. Üstelik beraber oynayabiliriz discordunuzu verirseniz arkadaşlık isteği atarım. Ama yaşım biraz küçük umarım sıkıntı olmaz :)

Ben 41 tlyken almıştım ve toplam 49 saat oynamama rağmen şu ana kadar hile denk gelmedi. Geldiyse bile ben fark etmedim. Yani iğne deliğinden vurulma olayı Pro oyuncular yüzünden. Haritalarda güzel yere pusmama rağmen bazen ben de adamı görmeden ölüyorum. Üstelik beraber oynayabiliriz discordunuzu verirseniz arkadaşlık isteği atarım. Ama yaşım biraz küçük umarım sıkıntı olmaz :)

Yok sıkıntı olmaz alınca oynarız.

Geri
Yukarı