Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an indirimde 100 liram var almayı düşünüyorum CS:GO gibi uzun süre oynanır mı?

1656263922501.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an indirimde 100 liram var almayı düşünüyorum CS:GO gibi uzun süre oynanır mı?

Eki Görüntüle 1432602

Oynanır, rank modunu açabilmeniz için 50 seviye olmanız gerekiyor. Olduktan sonra kendinizi rank kasmaya kaptırırsanız baya oynarsınız. Oyunu ciddi anlamda iyi oynayabilmeniz için fazla vakit geçirmeniz gerekiyor, diğer FPS oyunlarına benzemiyor çünkü R6s.

bence evet cs yada valoranttan çok daha uzun süre emek ve taktik isteyen bir oyun iyice oynayıp öğrenmek isterim dersen alınabilir

1656265162939.png

Alınır daha da fazla oynanır. Ben beta döneminden beri oynuyorum. Buglar neredeyse sıfıra yakın oldu. Oyun eskisine göre daha az zevk veriyor bana yeni karakter geldikçe geliştikçe. Ama kesinlikle alınır öneririm. İlk başlarda sıkabilir seni. Karakterleri öğrendikçe, mapleri öğrendikçe oyun daha çok zevk verir. Alırsan eğer şimdiden hayırlı olsun :)

Eki Görüntüle 1432626

Alınır daha da fazla oynanır. Ben beta döneminden beri oynuyorum. Buglar neredeyse sıfıra yakın oldu. Oyun eskisine göre daha az zevk veriyor bana yeni karakter geldikçe geliştikçe. Ama kesinlikle alınır öneririm. İlk başlarda sıkabilir seni. Karakterleri öğrendikçe, mapleri öğrendikçe oyun daha çok zevk verir. Alırsan eğer şimdiden hayırlı olsun :)
Alıyorum o zaman teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1432626

Sizce hangisini almak daha mantıklı.

Dosya Ekleri

• hangi.PNG
    hangi.PNG
    82,5 KB · Görüntüleme: 363
Son düzenleme:
Alıyorum o zaman teşekkür ederim.

Sizce hangisini almak daha mantıklı.

1. ve 2. yıl çıkan operatörlere sahip oluyorsun. Toplamda 16 operatör veriyor. Aradaki 9 liracık farka kesinlikle değer. Şayet almak istemezsen eğer oyun oynadıkça oyun içi gelen parayla operatörleri açabilirsin.

Geri
Yukarı