Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Dostlar indirimler başladı Rainbow Six seiege alınır mı sizce? Hile var mı varsa ne durumda? CS'den geçeceğim oyuna zorluk çeker miyim? 4700 saatim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS'den geçersen problem yaşarsın (aim dışında) alınır ama depolama alanı lazım sürekli 2-3GB güncelleme alan bir oyun 100 saatim var oynamak için sabırlı olman gerek ve hile yok denecek kadar az

Not: Bunlar tamamen kendi tecrübelerim.

Dostlar indirimler başladı Rainbow Six seiege alınır mı sizce? Hile var mı varsa ne durumda? CS'den geçeceğim oyuna zorluk çeker miyim? 4700 saatim var.

Bana da arkadaşım hediye etmişti biz ara sıra oynuyoruz sende gel beraber girelim diye ama pek beğenmedim ben. Çok çabuk ölüyorsun iki mermi geldiği zaman çuval gibi yerdesin. Arkadaşım oynarken DC'den yayın açıyordu izliyordum nasıl oyunmuş diye ama pek benlik olmadığını anlamıştım. İstersen gameplay videolarını izle ona göre karar ver. Kütüphanem de duruyor öylece.

Bana da arkadaşım hediye etmişti biz ara sıra oynuyoruz sende gel beraber girelim diye ama pek beğenmedim ben. Çok çabuk ölüyorsun iki mermi geldiği zaman çuval gibi yerdesin. Arkadaşım oynarken DC'den yayın açıyordu izliyordum nasıl oyunmuş diye ama pek benlik olmadığını anlamıştım. İstersen gameplay videolarını izle ona göre karar ver. Kütüphanem de duruyor öylece.

Squad aldım hocam ya onun yerine.

Hileler her oyunda olduğu gibi var ancak CS:GO'daki kadar çok değil elbette. Hem komünite olarak, hem oynanış derinliği olarak piyasada görüp görebileceğin en iyi rekabetçi FPS oyunudur Rainbow Six: Siege. Ben şahsen yetenekli bir oyuncu değilim ve ne kadar kötü oynarsam oynayayım bana kimse tek bir kelime etmiyor R6 oynarken, komünitesini ayrı bir seviyorum o nedenle.

Geri
Yukarı