Tom Clancy's Rainbow Six Siege Alınır mı?

Advanced edition sürümündeki operatör fiyatları starter edition sürümündeki fiyatlarla aynı. Sadece 10 adet bonus operatör bedava geliyor
Gold edition alınır mı? İndirimde alabilirim herhalde. Çünkü operatör fiyatları ucuzlamıyorsa bonus operatör için almak pek mantıklı gelmedi.

-Anında:
Aşağıdaki havuzdan rastgele 6 operatör açılır.
Attackers:
Ash, Thermite, Thatcher, Fuze, Sledge
Defenders:
Rook, Mute, Smoke, Jager, Kapkan

- Kalan 14 Orijinal Operator (GIGN, SAS, GSG9, SPETSNAZ, FBI):
12,500 Renown ya da 300 R6 Kredisi ile 1 Operator açılır. Oyun içi parayla 1 operatör açmak yaklaşık 15 saat alıyor.

Kalan özellikler diğer pakettekilerle aynı. Sadece fark bunlar.

Kişisel görüşüm şu: Oyunu öğrenmek için situations bölümlerini yaptıktan sonra terörist avı ve basit modlarda oynayabilirsin. Bunlardan hatrı sayılır bir para gelmiyor. Sonrasında rekabetçi maçlara girebilirsin. İşte burada para biriktirmek çok daha rahat oluyor. Günlük ve haftalık görevlerden gelen oyun içi paralar da oldukça katkı sağlıyor. Haftalık görevlerin genelde her biri 250 renown verir. Günlük görevler 150 renown.

Şu an oyunda 364 saatim var (Standart Paket sahibiyim.) açık olan operatörlerim şunlar:

Sonradan gelen 9 adet açık operatörüm var: 9x25.000 = 225.000 renown

Sen orijinal operatörlerden 14 tane açman gerekecek: 14x12.500 = 175.000 renown

Seçim senin. Bende bu kadar operatör açık ama kullandıklarım 6-7'yi geçmez. Ama kilitli göründüklerinde insanın gözüne batıyor işte :)

Bu arada para kasma olayı tamamen senin yeteneğine bağlı. Maçlarda ilk sıralarda veya birinci olursan daha fazla renown gelecektir. Ben bu kadar saat sonra kameraların yerlerini bile tam bilmiyorum. Ona rağmen bu kadar renown birikmiş :)

Dosya Ekleri

• 20180422133557_1.jpg
    20180422133557_1.jpg
    302,9 KB · Görüntüleme: 130
-Anında:
Aşağıdaki havuzdan rastgele 6 operatör açılır.
Attackers:
Ash, Thermite, Thatcher, Fuze, Sledge
Defenders:
Rook, Mute, Smoke, Jager, Kapkan

- Kalan 14 Orijinal Operator (GIGN, SAS, GSG9, SPETSNAZ, FBI):
12,500 Renown ya da 300 R6 Kredisi ile 1 Operator açılır. Oyun içi parayla 1 operatör açmak yaklaşık 15 saat alıyor.

Kalan özellikler diğer pakettekilerle aynı. Sadece fark bunlar.

Kişisel görüşüm şu: Oyunu öğrenmek için situations bölümlerini yaptıktan sonra terörist avı ve basit modlarda oynayabilirsin. Bunlardan hatrı sayılır bir para gelmiyor. Sonrasında rekabetçi maçlara girebilirsin. İşte burada para biriktirmek çok daha rahat oluyor. Günlük ve haftalık görevlerden gelen oyun içi paralar da oldukça katkı sağlıyor. Haftalık görevlerin genelde her biri 250 renown verir. Günlük görevler 150 renown.

Şu an oyunda 364 saatim var (Standart Paket sahibiyim.) açık olan operatörlerim şunlar:

Sonradan gelen 9 adet açık operatörüm var: 9x25.000 = 225.000 renown

Sen orijinal operatörlerden 14 tane açman gerekecek: 14x12.500 = 175.000 renown

Seçim senin. Bende bu kadar operatör açık ama kullandıklarım 6-7'yi geçmez. Ama kilitli göründüklerinde insanın gözüne batıyor işte :)

Bu arada para kasma olayı tamamen senin yeteneğine bağlı. Maçlarda ilk sıralarda veya birinci olursan daha fazla renown gelecektir. Ben bu kadar saat sonra kameraların yerlerini bile tam bilmiyorum. Ona rağmen bu kadar renown birikmiş :)
O zaman Standart paketi almak en mantıklısı gibi. Zaten dediğiniz gibi oyuna başlayınca her operatörü oynamak istiyorsunuz fakat daha sonra birkaç operatörde ustalaşıp onları oynamaya başlıyorsunuz.

O zaman Standart paketi almak en mantıklısı gibi. Zaten dediğiniz gibi oyuna başlayınca her operatörü oynamak istiyorsunuz fakat daha sonra birkaç operatörde ustalaşıp onları oynamaya başlıyorsunuz.

Aynen öyle. Ustalaşmaktan ziyade onunla bütünleşiyorum ya da kendimi görüyorum diyelim :) Starter de alınır ama Standart alıp psikolojik olarak rahat başlayabilirsiniz oyuna.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı