Tom Clancy's Rainbow Six Siege alınır mı?

1050 ile çoğu ayar ultrada iken 70 FPS civarı alıyorum. Oynaması ve mantığını kavraması baya zor ama alıştıktan sonra çok zevkli. Yenilip dururken bile eğleniyorum öyle düşünün. .d

Oyun çok güzel ama her oyunda olduğu gibi kanser tiplemeler var maalesef ki. Bir ara serverlara DDOS atıp maçı çökertiyorlardı ve puanın gidiyordu boş yere ama onu çözdüler hepsini banladılar. Ubisoft iş yapıyor ama çok geç yapıyor. İnsanlar çıldırma noktasına gelene kadar bekliyorlar ondan sonra bir ban wave bütün hepsi temizleniyor ama bitmiş değil tabikide hiç biri. Oyuna gelecek olursak oyun çok güzel alışman lazım. Taktiksel ve mantıklı oynayacaksın internette rehber videoları var onları izlersen oyunu çözüp bilgi edinebilirsin.

Bir kaç arkadaşın ile girmeni kesinlikle tavsiye ederim. Çok zevkli bir oyun fakat arkadaş olmadan troller insanın canını sıkabiliyor.

Eğer ismini verirsen ekleyebilirim. Şahsen Ranked oynarken çok kasmam ama takımıma asla yük olmam. Kaybetmeye de çalışmam sadece sohbet eşliğinde oynamayı veya bir yandan başka şeyler yaparken oynamayı seviyorum. Gold 1 civarında rahatlıkla oynayabiliyorum ama genelde Silver civarında oynuyorum. İsterseniz ekleyebilirim ama uyarayım, bir süredir oynamıyorum. En son KD 1.2 civarında WL 1.1 civarındaydı. Ayrıca 140 seviye sayılırım ne kadar önemli olmasa da. İsteyen arkadaşlar söylerse ekleyebilirim. Not; Önümüzdeki sezon sınırlarımı zorlayarak Plat 1-2 civarına çıkmaya çalışacağım.

Eğer ismini verirsen ekleyebilirim. Şahsen Ranked oynarken çok kasmam ama takımıma asla yük olmam. Kaybetmeye de çalışmam sadece sohbet eşliğinde oynamayı veya bir yandan başka şeyler yaparken oynamayı seviyorum. Gold 1 civarında rahatlıkla oynayabiliyorum ama genelde Silver civarında oynuyorum. İsterseniz ekleyebilirim ama uyarayım, bir süredir oynamıyorum. En son KD 1.2 civarında WL 1.1 civarındaydı. Ayrıca 140 seviye sayılırım ne kadar önemli olmasa da. İsteyen arkadaşlar söylerse ekleyebilirim. Not; Önümüzdeki sezon sınırlarımı zorlayarak Plat 1-2 civarına çıkmaya çalışacağım.
Nickim forum nickiyle aynı. Şu sıralar niyeyse berbat oynuyorum. İsterseniz ekleyebilirsiniz tabii.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı