Tom Clancy's Rainbow Six: Siege başlangıç tavsiyeleri

Ferit Kaya

Hectopat
Steam sonbahar indirimlerinde CS:GO çok sıkınca değişiklik olsun diye R6S Deluxe almıştım. Neden aldığımı bilmiyorum oynanışı hoşuma gitmişti pek böyle teknik detaylara ve puanlarına girmedim sonuçta Ubisoft yani çok beklentim yoktu. Ama zorluk olarak bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim. İlk sıkıntım şu ki HD Graphics 530 ekran kartı kullanıyorum maalesef ama 30-45 FPS falan alıyorum genelde bu bana aşırı eksi sağlar mı? Onun haricinde başka tavsiyeleriniz (oynanışla alakalı taktik veya operatör tavsiyesi de olur) var mı? Haritaları öğrenmek için nasıl bir yol izleyebilirim? Oynayarak bakmaya çalışıyorum ama malum ilk dakikadan ölüyorum 😁

Steam sonbahar indirimlerinde CS:GO çok sıkınca değişiklik olsun diye R6S Deluxe almıştım. Neden aldığımı bilmiyorum oynanışı hoşuma gitmişti pek böyle teknik detaylara ve puanlarına girmedim sonuçta Ubisoft yani çok beklentim yoktu. Ama zorluk olarak bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim. İlk sıkıntım şu ki HD Graphics 530 ekran kartı kullanıyorum maalesef ama 30-45 FPS falan alıyorum genelde bu bana aşırı eksi sağlar mı? Onun haricinde başka tavsiyeleriniz (oynanışla alakalı taktik veya operatör tavsiyesi de olur) var mı? Haritaları öğrenmek için nasıl bir yol izleyebilirim? Oynayarak bakmaya çalışıyorum ama malum ilk dakikadan ölüyorum 😁
Rook alıp köşede pusup sabaha kadar bekleyebilirsin.

HD 530 iyi FPS veriyormuş, 720 P de mi bu kadar alıyorsunuz?
İmkan varsa ucuz da olsa Bir ekran kartı almanızı tavsiye ederim :)

HD 530 iyi FPS veriyormuş, 720p de mi bu kadar alıyorsunuz?
İmkan varsa ucuz da olsa bir ekran kartı almanızı tavsiye ederim :)

Evet hocam 720p. Aklımda şu an zaten RX570 var ancak o kart bile sanırım giriş seviyesi 1500TL idi en son. Umarım alabilirim yazın para biriktireceğim. GeForce Now üzerinden de giriyorum arada grafiklerde çok fark yok ama yırtılmalar oluyor bazen.
Rook alıp köşede pusup sabaha kadar bekleyebilirsin.

Onu da denedim düşmanları sağa doğru yatıp vururum falan diye ama önümdeki adama bile aim alamıyorum CS:GO'dan sonra aşırı ağır geldi 😁. Ayrıca kurşun yediğimde oluşan bulanıklığı kapatabilme şansım var mı?

Evet hocam 720p. Aklımda şu an zaten RX570 var ancak o kart bile sanırım giriş seviyesi 1500TL idi en son. Umarım alabilirim yazın para biriktireceğim. GeForce Now üzerinden de giriyorum arada grafiklerde çok fark yok ama yırtılmalar oluyor bazen.
Hocam RX 580 1200 TL civarına ikinci el satış yapılıyor. 2 gün önce bir arkadaştan satın aldım gayet memnunum. Yırtılma için freesync varsa acabilrisiniz ama bildiğim kadarıyla gecikme olduğu için rekabetçi oyunlarda tavsiye edilmiyor.

Hocam RX 580 1200 TL civarına ikinci el satış yapılıyor. 2 gün önce bir arkadaştan satın aldım gayet memnunum. Yırtılma için FreeSync varsa acabilrisiniz ama bildiğim kadarıyla gecikme olduğu için rekabetçi oyunlarda tavsiye edilmiyor.

İyi bir fiyata almışsınız. Şu an öğrenciyim ekonomide belli çok param yok zaten. Ama ikinci el kartlardan kaçınıyorum biraz mining olayları yüzünden. Bakalım muhtemelen buna ayrı bir konu açarım teşekkür ederim!

Başlangıç olarak fuze, kapkan, rook oynayabilirsin.

Yeni gelen modunu oynama. Basit eğlence modunu oyna.

Oyuna para yatırma, paranı sadece karakter almaya harca.

Custom map açıp tüm mapleri 1 kere dronla 1 kerede yürüyerek gez.

YouTube'dan R6 Full Game videoları izle.

Nereyi açtıklarını, nerelere gittiklerini öğrenmen lazım.

Türkçe olarak reembey adlı YouTube kanalı var.

Türkçe izleyeceksen onu izle. Diğerleri çok boş.

Başka sorun olursa yazabilirsin. Oyunda ki 5. senem. 6Kdan fazla saatim var.

İyi bir fiyata almışsınız. Şu an öğrenciyim ekonomide belli çok param yok zaten. Ama ikinci el kartlardan kaçınıyorum biraz mining olayları yüzünden. Bakalım muhtemelen buna ayrı bir konu açarım teşekkür ederim!
Rica ederim hocam, elimdeki kart mining çıkması gibi hisediyorum ama çok serin. Fanları da test ettim, içi de hiç açılmamış wattman da yok çok takmamak lazım. :)

Başlangıç olarak fuze, kapkan, rook oynayabilirsin.

Yeni gelen modunu oynama. Basit eğlence modunu oyna.

Oyuna para yatırma, paranı sadece karakter almaya harca.

Custom map açıp tüm mapleri 1 kere dronla 1 kerede yürüyerek gez.

YouTube'dan R6 Full Game videoları izle.

Nereyi açtıklarını, nerelere gittiklerini öğrenmen lazım.

Türkçe olarak reembey adlı YouTube kanalı var.

Türkçe izleyeceksen onu izle. Diğerleri çok boş.

Başka sorun olursa yazabilirsin. Oyunda ki 5. senem. 6kdan fazla saatim var.

Teşekkür ederim! Oyunda teçhizat özelleştirme varmış biraz kendime göre ayarladım daha rahat oynuyorum şimdi. Ama basit eğlence modunu menüde bulamadım nasıl basit eğlence gireceğim? Ayrıca Custom map açmayı da beceremedim 🙁

Oyunda teçhizat özelleştirme varmış biraz kendime göre ayarladım daha rahat oynuyorum şimdi. Ama basit eğlence modunu menüde bulamadım nasıl basit eğlence gireceğim?

Basit eğlenceden kastım casual. Sıradan da dı adı galiba. İngilizce oynadığımdan türkçesini bilmiyorum.

Custom map i açmak için oyna ya gelip özel oyuna tıklaman lazım. Oradan kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı