Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ekran yırtılması

Akif Kale

Hectopat
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununda grafik ayarları en düşük (1920/1080, görüntü işleme ölçeği 80) oyunu düşey senkranizasyonda 60'a sabitlediğimde aimim sanki kayıyor gibi geliyor (fareyi çektiğimde aniden değil de daha yavaş hareket ediyor). Ayrıca 70'den aşağı düşmeyen FPS'im 60'a sabitlediğimde 59-58'i görüyor. Başka bir 60'a sabitleme ayarı var mıdır acaba? NVIDIA GeForce Experience vs.
veya oyunu hem 80-90 FPS'de oynayıp hem de görüntü yırtılması olmadan nasıl oynayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununda grafik ayarları en düşük (1920/1080, görüntü işleme ölçeği 80) oyunu düşey senkranizasyonda 60'a sabitlediğimde aimim sanki kayıyor gibi geliyor (fareyi çektiğimde aniden değil de daha yavaş hareket ediyor). Ayrıca 70'den aşağı düşmeyen FPS'im 60'a sabitlediğimde 59-58'i görüyor. Başka bir 60'a sabitleme ayarı var mıdır acaba? NVIDIA GeForce Experience vs.
veya oyunu hem 80-90 FPS'de oynayıp hem de görüntü yırtılması olmadan nasıl oynayabilirim?

Oyunu aynı sizin çözünürlüğünüzde oynuyorum eğer isterseniz size kendi ayarlarımı söyleyebilirim yırtılma vs. olayları olmuyor.

RTSS. yani RivaTuner Statistics Server ile deneyebilirsiniz. FPS'i istediginiz sayiya sabitleyin. Sorununuzu cözer mi bilmiyorum, ama denemekte fayda var.

RTSS. yani RivaTuner Server Statistics ile deneyebilirsiniz. FPS'i istediginiz sayiya sabitleyin. Sorununuzu cözer mi bilmiyorum, ama denemekte fayda var.

şimdi onu denedim ama yine yırtılmalar oluyor :/
Oyunu aynı sizin çözünürlüğünüzde oynuyorum eğer isterseniz size kendi ayarlarımı söyleyebilirim yırtılma vs. olayları olmuyor.

Sistem özellikleriniz ile birlikte söyleyebilir misiniz?

Belgelerim içerisindeki Rainbow klasöründe GameSettings.ini bulun ve notepad ile açarak içerisinde FPSLimit=0 değerini istediğiniz değere getirip kaydederek oyuna girin. Bunu sadece FPS sabitlemesini nasıl yapmanız gerektiğini anlatmak için yazdım. Bunun yırtılmaya çözüm olmayacağını düşünüyorum.

Şimdi onu denedim ama yine yırtılmalar oluyor :/

Sistem özellikleriniz ile birlikte söyleyebilir misiniz?

Sistemim.
Asrcok A320M HDV r4.0 anakart.
2x4 GB Kingston RAM.
R3 2200G işlemci.
Samsung 860 EVO 500GB SSD.
500W PSU.

SS almak için alt+enter yapıp pencere moduna geçtim yoksa tam ekran.
Bu ayarlar ile ana sayfada 30 oyun içinde 60 sabit alıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot (19).png
    Screenshot (19).png
    521,1 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot (20).png
    Screenshot (20).png
    526,4 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot (21).png
    Screenshot (21).png
    519 KB · Görüntüleme: 41
Sistem gereksinimleri RAM ve CPU karşılıyor mu? Lütfen buraya yazın.

GTX1050 3GB i5 9300H 8 GB RAM

Sistemim.
Asrcok A320M HDV r4.0 anakart.
2x4 GB Kingston RAM.
R3 2200G işlemci.
Samsung 860 EVO 500GB SSD.
500W PSU.

SS almak için alt+enter yapıp pencere moduna geçtim yoksa tam ekran.
Bu ayarlar ile ana sayfada 30 oyun içinde 60 sabit alıyorum.

Teşekkür ederim

Geri
Yukarı