Steam Tom Clancy's Rainbow Six: Siege en ucuz nereden alınır?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, Epic Games hesabım patladığı için Tom Clancy's Rainbow Six: Siege hesabım da gitti. En ucuz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nereden alabilirim? Steam Key olması önceliğim. Bir de böyle bir şey gördüm, gerçekten nasıl bu kadar ucuz olabiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games hesabının gitmesiyle R6'nin da gideceğini sanmıyorum. Oyun Ubisoft platformuna bağlandığı için oyunu istediğiniz zaman bağlandığınız Ubisoft hesabı üzerinden indirip oynayabiliyorsunuz, araya Epic Games lazım değil. Bu şekilde bir deneyin en son oyunu satın alırsınız.

Epic Games hesabının gitmesiyle R6'nin da gideceğini sanmıyorum. Oyun Ubisoft platformuna bağlandığı için oyunu istediğiniz zaman bağlandığınız Ubisoft hesabı üzerinden indirip oynayabiliyorsunuz, araya Epic Games lazım değil. Bu şekilde bir deneyin en son oyunu satın alırsınız.
Denedim hocam lakin oyun Ubisoft Connect’te gözükmüyor. Ayrıca attığım linkte o kadar ucuzsa alıp direkt sıfırdan birçok op ile başlamak da bir tık cazip geldi. Aldım linkten bakalım ne olacak, yazarım durumu.

Denedim hocam lakin oyun Ubisoft Connect’te gözükmüyor. Ayrıca attığım linkte o kadar ucuzsa alıp direkt sıfırdan birçok op ile başlamak da bir tık cazip geldi. Aldım linkten bakalım ne olacak, yazarım durumu.
Merakla bekliyorum üstat siteden nasıl bir dönüş aldığını. Çünkü gerçekten ucuza oyun satıyorlar şimdi baktım da.

Hocam bu bug sanırım, internetten aratınca sadece bu fiyatta. Sitede aratınca ilan çıkmıyor ve çıkan R6 ilanı 350 TL.
Olabilir ama ben sepete eklediğimde bir sıkıntı görünmüyor.
oyunfora.png

Hocam bu bug sanırım, internetten aratınca sadece bu fiyatta. Sitede aratınca ilan çıkmıyor ve çıkan R6 ilanı 350 TL.
Kartınızdan ne kadar çekildiğine baktınız mı ?

Olabilir ama ben sepete eklediğimde bir sıkıntı görünmüyor.Eki Görüntüle 1653751

Hocam ben yanlış bakmışım ancak yine de 144 TL ile de 35 TL arasında oldukça fark var :D. Eklediğim linkteki ilanı siteden aratınca bulamıyorsunuz.

Olabilir ama ben sepete eklediğimde bir sıkıntı görünmüyor.Eki Görüntüle 1653751

Evet 35 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı