Tom Clancy's Rainbow Six: Siege grafik ve çözünürlük ayarları nasıl olmalı?

348606

Hectopat
Merhabalar bay ve bayanlar. R6'e yeni başladım, ne yapmam gerektiği hakkında fikrim yok. CS:GO'daki gibi çözünürlük düşürürsem rakiplerin hit Box'ı genişler mi? Grafik ayarlarını nasıl yapmam gerekiyor? Sistem özellikleri konusunda sıkıntım yok. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

1920x1080p 4/3 82fov ayarlarına denemelisin. 4 yıllık tecrübe bu ayarları belirledi ama sende kendine göre bir şeyler deneyebilirsin. Grafik ayarları sekmesini ve ekran ayarları sekmesini atarsan stabil ayarları söyleyebilirim.

Son düzenleme:
Monitörünün çözünürlüğü ne ise onu kullanabilirsin ama FPS sıkıntın varsa da düşür o sana kalmış. 16:9 da oynayan var 4:3 de. 4:3 yaptığın zaman oyuncular daha geniş görünüyor ama ben 16:9 kullanıyorum ikisini de denedim.
Fov ayarını hem profesyonel oyuncular hem de çoğu oyuncu 90-85 aralığında kullanıyor ama ben en düşükte kullanıyorum. Nişangahlardan bakarken oyuncular daha büyük görünüyor ve vurmak daha kolay oluyor. Zaten hiçbir zaman "aa ekranımın kenarındaydı ama fov düşüklüğünden görmedim" dedirtecek bir şey de yaşamadım.

Ayarlar ise şu şekilde olmalı:
Texture Quality - Low/Medium
Texture Filtering - 16X
LOD Quality - Ultra
Shading - Low
Shadow - Medium
Reflecon Quality - Off
Ambient O. - Off
Diğer 2 ayar da Off
Anti-aliasing: TAA
Render Scaling 100
Sharpness 50-100 arası nasıl isterseniz.

Geri
Yukarı