Tom Clancy's Rainbow Six: Siege haritalarını öğrenemiyorum

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
R6'yı yeni oynamaya başladım sayılır, 25 saatim var çok az biliyorum ama ilk defa oynadığımla şu an ile hiçbir fark yok. Bazı eller 10 kill, alıyorum diğer el 1 kill zar zor alıyorum. Öldüğümde nereden öldüğümü hiç bilmiyorum. Ben adamı daha görmeden ölmüş oluyorum. 1 mapi bile öğrenemedim. Savunmada gene fazla sorun yaratmıyor ama saldırırken adamların hiç çıkmayacağı yere bakıyorum, en çok çıkağı yere bakmıyorum vs vs. Sorum şu: R6'yı ortalama kaç saate öğrenirim ve öğrenince daha çok keyif alır mıyım? Yani mesela 100 saate öğrendim, öğrendikten 1 hafta sonra oyunu bırakır mıyım? Şu an çünkü hiç keyif almıyorum.
Şuan derecesizdeyim.

R6'yı yeni oynamaya başladım sayılır, 25 saatim var çok az biliyorum ama ilk defa oynadığımla şu an ile hiçbir fark yok. Bazı eller 10 kill, alıyorum diğer el 1 kill zar zor alıyorum. Öldüğümde nereden öldüğümü hiç bilmiyorum. Ben adamı daha görmeden ölmüş oluyorum. 1 mapi bile öğrenemedim. Savunmada gene fazla sorun yaratmıyor ama saldırırken adamların hiç çıkmayacağı yere bakıyorum, en çok çıkağı yere bakmıyorum vs vs. Sorum şu: R6'yı ortalama kaç saate öğrenirim ve öğrenince daha çok keyif alır mıyım? Yani mesela 100 saate öğrendim, öğrendikten 1 hafta sonra oyunu bırakır mıyım? Şu an çünkü hiç keyif almıyorum.
Bunu bilemeyiz. Ben 20 saatte öğrenmiştim. (400 Saatim var, 200 Level)

Oyun ciddi anlamda çok farklı, ben de 72 level oldum ama bazen nerden öldüğümü kestiremiyorum. Yani gayet normal o yaşadığınız durum. Onun haricinde yayıncı ve profesyonel oyuncuları izleyip haritaların kritik noktalarını öğrenebilirsin. Ama oynayarak öğrenmeyi tercih ederim ben.

Oyunda aslında haritaları bilmekten ziyade Spot noktalarını öğrenmek daha önemli.
Her zaman Kill Cam'i izleyip nereye pustuklarını öğreniyorum ve onların pustukları yerleri Pick'leyip giriyorum.
Bunun sayesinde oyuna başladığımda 0.4 olan KD'ı 0.7'e getirdim :)

Oyunda aslında haritaları bilmekten ziyade spot noktalarını öğrenmek daha önemli.
Her zaman kill Cam'i izleyip nereye pustuklarını öğreniyorum ve onların pustukları yerleri pick'leyip giriyorum.
Bunun sayesinde oyuna başladığımda 0.4 olan Kd'ı 0.7'e getirdim :)

Bir de şeyi anlamadım aynı map bir maç 10 kill alıyorum diğer maç 1 kill alıyorum bu neden olabilir?

Tecrübeyle ve oynamayla olacak bir iş, ancak ben bir oyunda iyi olmak için bu kadar çaba sarf etmeyi sevmiyorum. For Honor ve R6S buna örnek, o yüzden saldım ben oyunu. Zaten Online oyun sevmiyorum pek.

Geri
Yukarı