Tom Clancy's Rainbow Six: Siege hileci istilası

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Merhabalar. Öncelikle şunu söyleyeyim. Bir süre R6 girmeyin, hiç önermem. Bugün 8 maç ranked oynadım. 8'inde de hile geldi karşıma. Birkaç tanesini oyunu yeniden kurarak atlatsam da 4-5 maç kabus oldu. CS'deki mevlana hilesi R6'ya da gelmiş. Teşekkürler Ubisoft.

Yayıncılara bakarsan hile çok az. Çünkü yüksek rankta yayıncılar. Benim gibi silver/gold arasıysan hilecilerle ilk biz karşılaşıyoruz. Bizim oyunumuzun içine ediyorlar. Biz raporluyoruz. O süreçte yüksek ranklara pek çıkamadan banlanıyor hileciler. Ubisoft'un hile önleme sistemi biziz yani. Yüksek ranklar huzurla oynasın diye bizler süzgeçlik yapıyoruz. Oyunu sildim, aylardır oynamıyorum ve mutluyum.

R6'da nasıl anti-aim hilesi çıkmış olabilir ki? Video falan var mı?
Son maçta 2 duvar arkadan tek yiyince alt+f4 çektim, hiç denk gelmedi o yüzden. Ama mantık olarak CS'nin aynısı. Bizim görüşümüzde yere bakıyor, onda normal.
Bu oyun benim oynadığım zamanlarda en az hile olan oyun şeklinde tanınıyordu. Hangi ara bu hale geldi acaba ?
Yeni yeni bu kadar fazla arttı.
Quick play giriyorsanız bir süre girmeyin. Derecesiz girmenizi öneririm.
Hepsinde var genel olarak ama quick play ağırlıklıdır.
Yayıncılara bakarsan hile çok az. Çünkü yüksek rankta yayıncılar. Benim gibi silver/gold arasıysan hilecilerle ilk biz karşılaşıyoruz. Bizim oyunumuzun içine ediyorlar. Biz raporluyoruz. O süreçte yüksek ranklara pek çıkamadan banlanıyor hileciler. Ubisoft'un hile önleme sistemi biziz yani. Yüksek ranklar huzurla oynasın diye bizler süzgeçlik yapıyoruz. Oyunu sildim, aylardır oynamıyorum ve mutluyum.
Bugünkü maçlardan önce P2 idim. Diamond 3 arkadaşımla duo giriyoruz ve elo genel olarak Dia 3 - Plat 1 civarı. Artık her eloda var. Parayla boost yapıyorlar.
CS:GO' da ban yiyenler 123 TL vermemek için R6 ya mı yöneldi acaba? 🤔
R6tab.com sitesinde neredeyse hepsinde "banned for cheating" yazıyor. İstatistik sitesinin anladığı oyuncuyu R6S hile korumaları algılayamıyor. Maçlarıma gelen adamlar hep 50-60 level civarında, bu sezon başlamışlar oynamaya. K/D'leri 2-3'ün üstünde hep. 1 ay önce başlamış hile ile kasmaya ama hala ban yememiş. CS'de Overwatch falan idare ediyordu yapıyorlardı ama ban yiyorlardı. Bunda o da yok. :(

R6'nın eski tadı yok ne yazık ki gerçekten aşırı derecede hileci gelmeye başladı. Ubisoft'un buna gerçekten kalıcı bir çözüm bulması gerekiyor ancak fazla önemserler mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı