Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nasıl?

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar, Epic'te çok ucuz alacağım ama tedirginim. Acaba nasıldır zevkli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takım arkadaşı bulursanız zevklidir onun haricinde çokça Troll'e denk gelebilir ve oyundan soğuyabilirsiniz. Ayrıca operatör almak için para yatırmanız ya da oyunu uzun saatler oynamanız gerekmektedir.

Takım arkadaşı bulursanız zevklidir onun haricinde çokça Troll'e denk gelebilir ve oyundan soğuyabilirsiniz. Ayrıca operatör almak için para yatırmanız ya da oyunu uzun saatler oynamanız gerekmektedir.
Allah razı olsun kardeşim peki wall hack falan hile var mı bu yüzden Battlefield 1 ve Battlefield 4 ve CS:GO silmiş adamım hile olduğu için Epic Games'den alacağım multiplayer oynayacağımda oynayabilirim değil mi 23 TL verdimde.

Allah razı olsun kardeşim peki wall hack falan hile var mı bu yüzden Battlefield 1 ve Battlefield 4 ve CS:GO silmiş adamım hile olduğu için.
3 sene oynadım fakat ne düşük liglerde ne de yüksek liglerde hiç bir hileyle rastlaşmadım fakat Trol'ler bazen çok can sıkıcı olabiliyor bu arada eğer kullanmadıysanız 80 TL ve daha üstü için 60TL indirim yapan Epic kuponunu kullanabilirsiniz. Ayrıca TPS oyun isterseniz The Division 2 önerimdir.

3 Sene oynadım fakat ne düşük liglerde ne de yüksek liglerde hiçbir hileyle rastlaşmadım fakat Trol'ler bazen çok can sıkıcı olabiliyor bu arada eğer kullanmadıysanız 80 TL ve daha üstü için 60TL indirim yapan Epic kuponunu kullanabilirsiniz. Ayrıca tps oyun isterseniz The Division 2 önerimdir.
Multiplayer için aldım standart Edition, Zula falan bilindik multiplayer oyunlarından sıkıldım yeni şeyler arıyorum trol dediğin kasıt küsura bakma oyun aleminde biraz yeniyimde önerini not ettim kardeşim teşekkür ederim.

Multiplayer için aldım standart Edition, Zula falan bilindik multiplayer oyunlarından sıkıldım yeni şeyler arıyorum trol dediğin kasıt küsura bakma oyun aleminde biraz yeniyimde önerini not ettim kardeşim teşekkür ederim.
Oyundan sıkıldığı için seni vuran ya da oyundan çıkan ya da adamlara senin yerini söyleyen bazı mahlukatlara denk gelebilirsin fakat ranked açılıp da güzel seviyelere geldiğinde sıkıntı çekmezsin.

Oyundan sıkıldığı için seni vuran ya da oyundan çıkan ya da adamlara senin yerini söyleyen bazı mahlukatlara denk gelebilirsin fakat ranked açılıp da güzel seviyelere geldiğinde sıkıntı çekmezsin.
Teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun aldım şimdi Epic Games'den standart Edition param ona yetti 23 TL indirim buldum alayım dedim. :D

Geri
Yukarı