Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nasıldır?

33452161

Terapat
Katılım
3 Haziran 2016
Mesajlar
16.348
Makaleler
8
Çözümler
99
Yer
Bursa
440 saat steam'de bir o kadar da ps4 de var. Arkadaşla vs de oynadım ve sana şunu söyleyeyim maalesef oyun şuana yüksek eloda bitik durumda. Plat 3-2 arasında oynuyorum ve aşırı hile var. Yetenek falan değil çünkü ben de platım yani :D.
Ben de o elodayım, takımla oynuyoruz hep. 1500 saatim var, niyeyse nadiren denk geliyor bana hile🤔 Hiç hesaba katmadığınız "sesli sohbet" faktörü oluyor hani, info veriyorlar. Kameradan bakıp seni işaretlemese bile yerini söyleyebiliyor. Ki genelde yüksek eloda kimse işaret atmaz. Şans faktörü de var, başıma çok geldi.
 

WololoTR

Centipat
Katılım
30 Mart 2021
Mesajlar
2.621
Çözümler
9
Ben de o elodayım, takımla oynuyoruz hep. 1500 saatim var, niyeyse nadiren denk geliyor bana hile🤔 Hiç hesaba katmadığınız "sesli sohbet" faktörü oluyor hani, info veriyorlar. Kameradan bakıp seni işaretlemese bile yerini söyleyebiliyor. Şans faktörü de var, başıma çok geldi.
Hocam duvar arkası vs vurmak demiyorum oyunda ölüm kamerası var. Adam mermi geçirmeyen yerlerden vuruyor.
 

Neukâlion

Picopat
Katılım
2 Mart 2021
Mesajlar
112
Monitör oyunda gerçekten çok önemli durumda. 60Hz ile oynuyorsanız rakibiniz daha önceden çıkıp ateş etmiş olacaktır. Ölüm kamerasınıda izleyince görürsünüz sizde adam çıkmış olarak gözükecek ama adamın kamerasında çıkıp 2-3 el ateş ettiğini ve sizin o an tepki verdiğinizi görürsünüz. Çok denedim oynadım şuan mesela bende 280Hz var. O şey bana olmuyor 144Hz ile oynarken çok oluyordu 60Hz ile'de oynarken. Kullandığın Monitörün HZ değeri ve gecikme değeri oyunda çok önemli. Buna dolayısıyla aldığın FPS'de önemli.

Şimdi öneri konusuna gelelim. Oyun birazcık zor kavraman gerekiyor bütün karakterleri, Haritaları vb. Taktikleri ama oyun gerçekten çok eğlenceli yani bir zaman sonra çok eğlenmeye başlıyorsun. Tam zaman geçirmelik oyun. Hile konusuna gelirsek bütün oyunlarda hile var en azından bu oyunda hileler gerçek anlamda banlanıyor. Arkadaşlarım 1,000 TL'Lik hileler aldı 2 gün sonra banlandı felan yani. Oynanır dostum.

Puanım +10
 

Hreidmet

Femtopat
Katılım
28 Eylül 2021
Mesajlar
17
Şöyleki oyun gayet güzel fakat oldukça farklı etkenler olduğu için zor bir oyun tek oynamicaksan bayağı eğlenceli olur eger tek oynayacaksan ne olursa olsun dereceliden uzak durmanı tavsiye ederim.
 

Yeni konular

Yukarı